אסי עזר מפתיע: עזר ובן זוגו אלברט, שנמצאים כעת בנבאדה בארה"ב, העלו אתמול (שני) תמונה משפחתית עם הרך הנולד. עזר שיתף את השם הנבחר: "אריאל".

אל תגידו לא ידענו - הטבה מיוחדת למי שרוצה ללמוד אנגלית. לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Assi Azar‎‏ (@‏‎assiazar‎‏)‎‏

טרם נחשף השם, והרבה לפני שהפך לאבא, אמר אסי בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא" לרותם סלע כי ביום שיהיה לו ילד - הוא יקרא לו אריאל, כמו השם של בעלה. הקטע הוצף מחדש והפך לוויראלי.

לפני כשבוע הפכו אסי עזר ואלברט אסקולה בהליך פונדקאות בארה"ב, להורים טריים לבן זכר ראשון, אח לבתם הבכורה, אלכס בת השנתיים. כעת, חושף האבא הטרי אסקולה תמונה של הפעוט הטרי וכותב תודות, בעיקר לאם הפונדקאית ולנשים בכלל על יצר הבריאה.

"לא כתבתי כאן כלום מאז הלידה, כי הייתי מוצף בהמון רגשות", פתח אסוקלה האדריכל הקטלאני את דבריו והמשיך: "אבל עכשיו, כשאני כבר ארבעים ושמונה שעות אבא לשניים, כל מה שאני יכול להגיד… זה תודה. תודה על המשפחה שלי, תודה על הבריאות, תודה על האהבה שכולכם נותנים לנו ונתתם לי מיום שעברתי פה לישראל".

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Assi Azar‎‏ (@‏‎assiazar‎‏)‎‏

לסיום, לא שכח אסקולה להודות למין הנשי על הפלא שהן עוברות כדי להביא ילדים לעולם וכתב: "תודה על הזכות לראות את פלא הבריאה, כל אישה היא פלא הבריאה. מה שאתן עושות כדי ללדת זה כל כך מטורף, קסום, תודה לאל שאתן כאן, יאללה, הלכתי להכין בקבוק". אסקולה ועזר כזכור, הפכו בפעם השניה להורים ביום ראשון האחרון, כשהגיעו לבית החולים "רינו" שבנבאדה על מנת ללוות את הפונדקאית שלהם מרי ללידה המיוחלת. 

הרגע המכונן, הגיע בסופו של דבר בטיימינג לא צפוי עם התקיפה האיראנית שחוותה ישראל, ולאחר מכן שיתף עזר בחשבון האינסטגרם שלו: "ברוך הבא לעולם ילד, בחרת לעצמך חתיכת לילה להיוולד בו. מבטיחים לשמור עליך מכל משמר, מעכשיו ולתמיד. AAAA", הוסיף כאזכור לקעקוע שלו, שמסמל את ראשי התיבות של בני משפחתו.