נטלי דדון, שזוכה לביקורות נוקבות על תמיכתה בשר איתמר בן גביר, חושפת כי היא היא מוחרמת על ידי משרדי פרסום ועבודות בתעשייה. כמו כן, איבדה דדון חברים רבים רק בגלל דעותיה הפוליטיות. הדוגמנית שיתפה כתבה מלפני שנה עם הכותרת - "תל אביב תקיא מתוכה אנשים כמו נטלי דדון", וכעת היא מגיבה ברשתות החברתיות לכתבה הישנה שהופכת למציאות עבורה כיום.

״כשהכותרת הזאת עלתה לא ייחסתי לה יותר מידי חשיבות, חשבתי שסתם הכל תוסס ואנשים לא מבינים את המשמעות של ״להקיא״ אדם בשל דעותיו. שאותם אנשים בדיוק מחר מחרתיים יחזיקו את הראש כשהילד שלהם יעבור חרם או יספוג עלבונות בבית הספר, אלו בדיוק אותם אנשים שמדרדרים את החברה למקום שהם כל כך חוששים ממנו. וזה יגיע אל תוך הבית שלהם ממש, אין לי ספק בכלל.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Nataly Dadon‎‏ (@‏‎natalydadon‎‏)‎‏

'אבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה', לא ייחסתי לזה חשיבות, קיוויתי שמדובר בעוד כתב שבאתי לו מקולקל (ולא חסר כאלו). שנה אחרי הכותרת הזאת קפצה לי תוך כדי ניקיון תמונות מהגלריה. אני מתבוננת בה ומודה, יש אנשים ש״מושכים בחוטים״ ולי יש אחד מעל כולם", פתחה דדון את ליבה.

עוד הוסיפה: "יש כאלו שיחליטו האם את ״לגיטימית״ בחברה, ואין לגיטימית ממני. לא זקוקה תודה לאל לאישורים מאנשים שבטוחים שהם האלוהים כאן. יש את אלו שלא יהססו לפגוע בך או לך בפרנסה עד שתביני שיש ״מחיר״ לדעות שלך. לכל אותם אלו שזועקים ״מדינה דמוקרטית״ ואז מקללים, מחרימים משפילים ומבזים בכל פעם שמונחת מולם דעה שהיא לא שלהם, רואים לכם".

נטלי דדון (צילום: אור גפן)
נטלי דדון (צילום: אור גפן)

כאן, חשפה דדון שמשרדי פרסום וחברים שהיו לה החליטו להחרים אותה בעקבות דעותיה: אז כן, הכותרת הזאת ממשה את עצמה. ״הקיאו״ אותי. שמי הוסר משולחנות משרדי הפרסום, איבדתי ״חברים״ (נקיון מבורך-חברים הם פחות), נפלטתי מאירועים וספגתי חרם בוטה. לא נוגעים בצד שלך חמודה (הצד של בורא עולם אם מישהו זקוק לתזכורת כמובן). חרם שכשרק מתרומם בכאילו נגד ידוען שנמצא בצד ״הנכון״, תעשיה שלמה מתרוממת להגנתו, אך אף לא אמן אחד הרגיש צורך לקום ולומר סטופ למעני".

נטלי דדון (צילום: אור גפן)
נטלי דדון (צילום: אור גפן)

זה לא נגמר כאן: "'קולגות' חושבות מיליון פעם האם אני ראויה להיות נוכחת בנוף של האירוע שלהם שמא אכתים להם את השם בעיניי התעשייה. מפגשים חברתיים שתמיד הייתי לוקחת בהם חלק פלטו אותי החוצה גם הם. אפילו קיבלתי פעם ביטול הגעה לחתונה אחרי שהוזמנתי אליה (אדם שכולכם מכירים מביך ממש, בשבילו כן?). ואל תרוצו לי לרחמים או חמלה בטח שאין כאן שום צורך מצידי להתמסכן או להתקרבן. מניחה עובדות שידליקו לכולכם נורה אדומה, היום זאת אני מחר אתה !!! ככה זה כשמדרדרים חברה להיות כת".

את דבריה בפוסט הארוך והכנה, סיימה דדון כך: "באיזשהו מקום, אחרי השוק הראשוני והפגיעות, אפילו בירכתי על הזכות לצפות מהצד בצביעות. לגלות מהו שקר ומה אמת, ועל הזכות שלא לקחת חלק. לא אשקר, הופעלו בי טריגרים של ילדות בצל חרמות וגם על כך בירכתי. היכן שמשהו פוגע בי עדיין, שם בדיוק מתקיים התיקון. חייבת את הצמיחה הרוחנית שלי לכל אותם שליחי מצווה ש'פלטו' אותי. תודה".

נטלי דדון בתצוגת האופנה של מאי משיח (צילום: אור גפן)
נטלי דדון בתצוגת האופנה של מאי משיח (צילום: אור גפן)