ניקול ראדימן, יש לך מתחרה שאת מכירה היטב: נדמה שרוב אוכלוסיית העולם מציינת את יום ההולדת ה-58 כ"עוד גיל", אבל כשהמעושרת לאה שנירר חוגגת את היום המיוחד שלה, מדובר בסיבה למסיבת ענק! שנירר, שידועה כגברת "פאן לי", עורכת מפעם לפעם אירועים מנקרי עיניים - כך שהיא פתחה את חגיגות יום הולדתה בסוף השבוע האחרון, בחברת מעגל חברים מצומצם.

עם זאת, מחר (שני) תתרחש החגיגה האמיתית כשלא פחות מ-300 מוזמנים יגיעו להגיד מזל טוב לשנירר במסיבה שתערך בביתה שבהרצליה פיתוח. בין המוזמנים, עשרות אנשי עסקים וכמה אושיות ביצה מקומיות, שייהנו ויתפנקו מכל הפאר בחסות המעושרת האהובה עליהם. 

A photo posted by Lea Schenirer (@leaschenirer) onהפסטי-שנירר מעורר הקנאה, נפתח כאמור בסוף השבוע האחרון, כשהגברת הזמינה כמה מחבריה הקרובים ביותר לחגוג במתחם צימרים יוקרתי במושב כליל שבצפון. כל אורח בר מזל שהגיע לשמח את המעושרת, נהנה מאירוח לילי בצימר, שכלל שלל פינוקים מיוחדים, מופע של רקדנית בטן ואוכל פרי ידה של החברה וכוכבת "מאסטר שף"ג'קיאזולאי.

אם תהיתם, כמובן שכל התענוג היה על חשבון  מלכת היום הולדת, כך שאל ההילולה הגיעו ציפי רפאלי חברתה הטובה, מרינה קבישר, השף שאול בן אדרת, האדריכל רן עוזר וכמובן בעלה של שנירר, צחי עם ארבעת הילדים, פלוס גימיק קטן: כדי שכולם יכירו את כולם, שנירר דאגה שכל מוזמן יקבל בכניסה כובע מודפס עם השם שלו. מתפנקים ונהנים. לאה שנירר וחברים מתפנקים ונהנים. לאה שנירר וחברים 

A photo posted by Lea Schenirer (@leaschenirer) on 

A photo posted by Lea Schenirer (@leaschenirer) on

מנשנשות. לאה שנירר וג'קי אזולאימנשנשות. לאה שנירר וג'קי אזולאי 

A photo posted by Lea Schenirer (@leaschenirer) on