שיר אלמליח אמנם רק נפרדה לאחרונה מבעלה, הכדורגלן בדימוס אלרואי כהן, אבל בעוד שהיא חוזרת לשגרת העבודה מהר מאוד - הוא מנסה לקחת כיוון שונה מאוד לחייו. בכל זאת, אחרי עשור משותף שבו בעט בכדור כשהדוגמנית המקומית תלויה על זרועו (עד שעבר לנהל אותה בשנה האחרונה), הוא מנסה לערוך מייקאובר לחיים, באמצעות קריירה חדשה.בערב חג פסח, ביצת הבידור נדהמה לגלות שהדוגמנית ובן הזוג שלה מזה 10 שנים החליטו לפרק את החבילה. היא כבר עזבה את ביתם המשותף, שכרה דירה משלה בעיר ראשון לציון, התאוששה אצל הוריה וכעת ממשיכה לדגמן גם בלי ניהולו הצמוד. והוא? חשב מה עליו לעשות... עד שהאקס הגיע להחלטה.


 
אז אלמליח, שהצטלמה לקמפיין בגדי הים החדש של המותג "אקספוז", אולי תופתע לגלות שכהן מנהל משא ומתן מתקדם כדי לערוך את טבילת האש שלו בעולם העסקים. ל-TMI נודע כי הכדורגלן והמנהל האישי לשעבר,  מעוניין להיכנס כשותף בחברת סטראטאפ, שמפתחת אפליקציה חדשה שמיועדת להיות הלהיט הבא בסמארטפון שלכם. הפרטים? עדיין חסויים, אבל אם המשא ומתן יצלח, הוא יזכה בטייטל של ביזנס מן.

שובי לים. שיר אלמליח ל"אקספוז" (צילום: אלכס ליפקין, יח"צ)שובי לים. שיר אלמליח ל"אקספוז" (צילום: אלכס ליפקין, יח"צ)

אתם כאן עבור התמונות, נכון? אלמליח (צילום: אלכס ליפקין, יח"צ)אתם כאן עבור התמונות, נכון? אלמליח (צילום: אלכס ליפקין, יח"צ)