אם ביליתם בימים האחרונים בעיר ברצלונה והבחנתם בישראלית שנראתה לכם מוכרת, הריונית כזאת, שמפטפטת בעברית יחד עם בחור מסוקס, ייתכן מאוד שחלפתם לצד בר רפאלי - שמעבירה כמה ימים של נופש עם בעלה, עדי עזרא, בספרד הרחוקה. כן, ברור שבטן של חודש שביעי להריון לא הפריעה לה לעלות על טיסה לכמה ימים של אווירה לטינית וטאפאסים!

צלמי הפפראצי בעיר הנופש הספרדית, קלטו את הטופ מודל כשהיא מעבירה כמה שעות בטיול לצד חוף הים - כולל העצירה המתבקשת לקפה ומאפה, כי בכל זאת, מדובר בגברת שבעוד חודשיים פלוס מינוס תביא לעולם את בתה הבכורה. היא לבשה שמלה כחולה כהה שאמורה לטשטש את הבטן (ללא הצלחה), הוא בחר בג'ינס וטי-שירט לבנה, שכוסתה בסריג בהמשך. הולה, בכל זאת מדובר בעונת מעבר באירופה.


"איך חשבת לקרוא לה?!". בר רפאלי ועדי עזרא בברצלונה (צילום: Splashnews)"איך חשבת לקרוא לה?!". בר רפאלי ועדי עזרא בברצלונה (צילום: Splashnews)

אני לא זמין, גרסת רפאלי את עזראאני לא זמין, גרסת רפאלי את עזרא


בלי לפתוח עיניים קנאיות (חס ושלום, באהבה!), רפאלי את עזרא בילו בשבועות האחרונות בכמה חופשות. לפני כשבועיים שהו באי היווני הענוג סנטוריני, ובסוף השבוע שעבר הטופ מודל נחה באילת. כעת, השניים טסו עם חברים לברצלונה ואמש (רביעי) הספיקו לבלות בתחנה הספרדית במהלך סיבוב ההופעות של הדיווה אדל. תיהני, מאמא.

יאללה, לבחון בניין של גאודי. עזרא עם בר רפאלי בברצלונהיאללה, לבחון בניין של גאודי. עזרא עם בר רפאלי בברצלונה