רגע, האם מורן אטיאס כבשה את מושא התשוקה של שלל נשים מעל גיל 40 בניינטיז - מיסטר ביג? רק תבחנו את הצילום הסמי-אינטימי שפרסמה השחקנית/ דוגמנית/ מפיקה/ אשת חברה הבינלאומית תוצרת כחול-לבן, שמצטלמת בימים אלה לעונה השלישית של הדרמה האמריקנית "הרודן" במזרח אירופה. סופרייז!


אטיאס, שמככבת בעונה הנוכחית לצד כוכב "סקס והעיר הגדולה" שמוכר לעולם בעיקר כ'ביג' השובב, השחקן כריס נות', תמונה מהעיר בודפשט בה נערכים הצילומים בה נראה נוף העיר לצד צורת לב גדול שיצרה בידיה ותגיות שכולן אהבה דביקה. שעות ספורות אחר כך, פרסמה תמונה מאותו הלוקיישן, שבה היא נראית צמודה (פלוס) לנות', ששב לצלם את הסדרה לצדה אחרי הפסקה קצרצרה. נו, מה אתם אומרים? 

 

A photo posted by Moran Atias (@moranatias) on 

A photo posted by Moran Atias (@moranatias) onאם הפלגתם בדמיונכם לרגע שבו השניים יציהרו על אהבתם הנצחית זו לזה, אתם מוזמנים להרגע. עד כמה שקשה לעמוד בפיתוי בפני הישראלית נלונטת, נות', נשוי לשחקנית הקנדית טרה ויל וילסון שאותה הכיר לפני 12 שנים. כנראה שהעולם לא עד לתחילתו של רומן חשאי ופוטוגני, אלא לאקט יחסי ציבור וזה הכל. 

הסוכן רוברטו בן שושן, המייצג את אטיאס, מסר: "אין תגובה". 

רואים, הם מכירים מזמן! כריס נות' עם מורן אטיאס ביום הולדתה (צילום: דורון ריטר)רואים, הם מכירים מזמן! כריס נות' עם מורן אטיאס ביום הולדתה (צילום: דורון ריטר)