מצעד הגאווה התל אביבי, משך אליו ביום שישי האחרון לא רק כ-200 אלף משתתפים צבעוניים, בהם סטרייטים, הומואים, טרנסג'נדרים, לסביות וביסקסואלים - אבל גם כמה עשרות אושיות מפורסמות, שהתייצבו בין החוגגים על במת ההופעות סמוך לחוף הים לבין המשאיות מלאות ברקדנים, כדי להביע תמיכה בקהילה הגאה המקומית. יאללה, באהבה, ממש כפי שעשה דודו אהרון שהביא לחגיגה גם את ארוסתו הצמודה, שיר רוזנבלום
 
אהרון, שהוזמן להופיע על הבמה מול אלפי החוגגים בעיר הלבנה, לא זז למרחק של יותר מכמה סנטימטרים מבת הזוג. היא בתמורה, פיזרה עם דודו אהבה בגאווה, בפומבי - למרות וכנגד מורת רוחו של אימו, ציפורה. מעניין מה היה לאמא המפורסמת לומר על העובדה שהדוגמנית חן יאני, עלתה להנחות את האירוע על הבמה כשהיא לובשת ז'קט, מדבקות לפטמות ו... זהו.

פאן להם. דודו אהרון עם שיר רוזנבלום (צילום: ניר פקין)פאן להם. דודו אהרון עם שיר רוזנבלום (צילום: ניר פקין)
כמה לארדים מסביב!כמה לארדים מסביב!
אוריאל יקותיאל מרימה על המשאית!אוריאל יקותיאל מרימה על המשאית!
אליעד נחום נראה מרוצה!אליעד נחום נראה מרוצה!


בין עדן בן זקן לקורין אלאל, דב נבון ספק משועשע ספק נרגש (כנראה כי בימים אלה הוא עושה חזרות להצגה "לצאת מהארון" של תאטרון בית ליסין), ועוד שלל אורחים המפתיעים שהגיע למצעד, היה הזמר הגאה הראל סקעת - שעמד לפני חצי שנה בלב הסערה של חברי הקהילה הגאה, לאחר שהתבטא בראיון נגד מצעדי הגאווה. נוכחותו באירועי סוף השבוע האחרון, לצד בן הזוג עידן רול, הייתה סוג של אמירה והתנצלות. הכי סלחו, זמיר. 

גאה לבלות. הראל סקעת עם עידן רולגאה לבלות. הראל סקעת עם עידן רול

מלכת שושנים. עדן בן זקןמלכת שושנים. עדן בן זקן
נטולת חולצה. חן יאנינטולת חולצה. חן יאני

אלן קאמינג החליט על חצאיתאלן קאמינג החליט על חצאית


אל האיוונט הגיעו עוד חשודים מידיים, בהם יוצאי "האח הגדול", אור סיונוב, מייקל אלרוי, ברק אדרי וגיל אלמוג, טום באום ואוריאל יקותיאל, שפעם רצו למיליון יחד אך חגגו כל אחד בנפרד, אוהד קנולר, אלברט אילוז, הזמר אליעד נחום והכוכב ההויוודי אלן קאמינג. יאללה, תרימו.

היי, הנה תמונה של דב נבוןהיי, הנה תמונה של דב נבון

מרוגשת, בובה?מרוגשת, בובה?

קורין אלאל משפחתיתקורין אלאל משפחתית

היידה, יוסי. אוהד קנולרהיידה, יוסי. אוהד קנולר

מייקל אלרוי מחייך!מייקל אלרוי מחייך!

מוטי רייף מזיע!מוטי רייף מזיע!

טום באום עושה ווג, עם עינת ארליךטום באום עושה ווג, עם עינת ארליך

ברק אדרי מעשן...ברק אדרי מעשן...

-ולפינת הWTF. התאומות מלול-ולפינת הWTF. התאומות מלול