עבור משה פרץ כל יום הוא יום חג? כי היום (שני), כמעט שלושה שבועות אחרי שנולדו שני בניו התאומים נדמה שהוא חש חגיגי במיוחד. הסיבה: הזמיר ואשתו, ירדן גוזלן, ערכו אחר הצהריים את טקס ברית המילה של הבנים - שבו חשפו לא רק את שמותיהם של הילדים, נועם וגיא, אלא גם איך הקטנטנים נראים. קולולולו.פרץ וגוזלן, ציינו ב-15 ביוני את הולדת אחיה הקטנים של בתם מיכאלה בת השנה וחצי, בבית חולים שבעיר הולדתם טבריה. את מסיבת הברית, ערכו דווקא באולם שמחות בנשר, כשפרץ בבגדי העבודה המחויטים שלו ורעייתו בחרה ללבשו חולצה חושפת בטן שובבה (נטולת סממנים שעד לא מזמן נשאה ברחמה תאומים!). על השטיח האדום, צולמה המשפחה כולה, כולל מיכאלה הקטנה בשמלה אדומה.

מברוק. משה וירדן פרץ עם מיכאלה, נועם וגיא  (צילום: שרון רביבו)מברוק. משה וירדן פרץ עם מיכאלה, נועם וגיא (צילום: שרון רביבו)

 
"זהו יום מאושר מאוד עבורנו. אנו נרגשים מאד להכניס את התאומים שלנו נועם וגיא בבריתו של אברהם אבינו", סיפרו הזמיר האהוב, שקיבל את ההודעה על לידת בניו כשהיה בהופעה על הבמה, מול קהל של מאות אנשים. "אנו מוצפים באהבה ומוקפים בה. ברגע של חסד, אנו מאחלים לילדנו ולכל ילדי עם ישראל, שיזכו למצוות, בריאות ומעשים טובים", סיכמו. מזל טוב.