הרבה שיאים בקריירה השיג הכדורסלן הלוהט גל מקל בן ה- 28 שזכה לשחק בליגת ה-NBA הנוצצת, אבל אתמול (שלישי), קטף מקל שיא נוסף- אולי החשוב בחייו. מקל נישא אתמול לבחירת ליבו הדוגמנית דניאל סימס בחתונה מושקעת בקיסריה. החופה נערכה בטיימינג מושלם, רגע לפני שהשמש שקעה, השניים נשבעו אמונים זה לזו וכשמקל שבר את הכוס - הפכו לבעל ואישה כדת וכדין.יפים ונכונים. דניאל סימס וגל מקל (צילום: יח"צ)יפים ונכונים. דניאל סימס וגל מקל (צילום: יח"צ)


שלל אושיות מעולם הספורט הגיעו לשלשל צ'ק לחתן והכלה (שלבשה שמלה של המעצבת לי גרבנאו) - בהם גור שלף, דורון ג'מצי, פיני גרשון,שמעון מזרחי , ליאור אליהו ואחרים, שדגמו מנות של הקייטרינג של השף פול אסנהיים. בתום החתונה, בשעות הקטנות של הלילה, נסעו השניים לבלות את הלילה הראשון שלהם כזוג נשוי בסוויטה המפוארת של מלון "דן" בקיסריה, אותו מלון בו בילו בחודש שעבר מיד לאחר חתונתםעומרי כספי ואשתו הטרייה שני רודרמן.באו להרים. דורון ג'מצ'י ואשתובאו להרים. דורון ג'מצ'י ואשתו


בא לאמן כל הדרך לחופה. פיני גרשוןבא לאמן כל הדרך לחופה. פיני גרשון


בהחלט עכשיו טוב. גלעד שגבבהחלט עכשיו טוב. גלעד שגב


פינק אותם בצ'ק? דיוויד פדרמןפינק אותם בצ'ק? דיוויד פדרמן


בא לכבד מרחוק. מימין: שחקן העבר אולסן פריבא לכבד מרחוק. מימין: שחקן העבר אולסן פרי


תרבחו ותסעדו! העיקר האוכלתרבחו ותסעדו! העיקר האוכל


כוכב ליגת ה NBA בדימוס פגש את סימס, בתו של שחקן העבר , ווילי סימס באירוע של מנהלת ליגת הכדורסל וכבר שש שנים שהשניים מנהלים זוגיות פוטוגנית יציבה. לפני שישה חודשים מקל כרע ברך ומאז הכל היסטוריה. שיהיה במזל.