נכון שהמנחה אסי עזר שינה ססטוס זוגי לפני כחודש, כשאמר "איי דו" בקול שמחה וקול ששון לבן הזוג הספרדי שלו אלברט - אז הפך לגבר נשוי באוזר. אבל זה לא מה שמפריע לו להתרועע בחברת  גברים לוהטים אחרים. נניח, כאלה כמו עפר שכטר שרק רוצה להוריד ממנו את המכנסיים. רגע, מה?אתמול (שני), עזר הגיע יחד עם האחיינים שלו לאירוע השקה תחת השמש הקופחת של חודשי הקיץ - כשלקח אותם לבילוי במתחם "עזריאלי 360" על גג מנחת המסוקים, בקומה ה-50 של עזריאלי תל אביב. בין הילדודס שהתרוצצו במקום, היה גם חברו מתקופת התכנית "אקזיט", שכטר, שלא רק שמח לראות אותו, אלא ניסה לראות את אסי לבוש קצת פחות וניסה למשוך ממנו את המכנסיים מול המצלמות. לא הצליח לו.

עפר שכטר ננזף על ידי אסי עזר? (צילום: אלירן אביטל)עפר שכטר ננזף על ידי אסי עזר? (צילום: אלירן אביטל)

שכטר מתפייס עם אסי!שכטר מתפייס עם אסי!

ואז מנסה לחשוף את עזר. רגע, מה?ואז מנסה לחשוף את עזר. רגע, מה?
לא ממש הלך לך, עפר. השורטס צמודים על אסילא ממש הלך לך, עפר. השורטס צמודים על אסי


תעלול מבדח מבית היוצר של הקונדסון? שכטר, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להעמיס את החבר שלך, עזר, לבילו בחוף הים (או בבריכה. טוב, מינימום ג'קוזי) - כדי לראות אותו עם פחות בגדים!

בין המבלים באיוונט, שניסו לשמור את הבגדים על עצמם למורת החום הזה של תל אביב, היו גם גלית גוטמן שסחבה את בתה המתבגרת שירה לירז צ'רכי עם הבייבי ג'ון, הדוגמן מייקל לואיס (שהגיע לאירוע מהקלטות של מופע קיץ בכיכובו) וה"איט גירל" דנה זרמון. פאן וכאלה.

קלאסיק. גלית גוטמן עם בתה שירהקלאסיק. גלית גוטמן עם בתה שירה

שובבון! שכטר ועלמה צעירהשובבון! שכטר ועלמה צעירה

היוש, ג'ון. גוטמן מבלה עם לירז צ'רכי ובתההיוש, ג'ון. גוטמן מבלה עם לירז צ'רכי ובתה

עפההההה. שכטר נהנהעפההההה. שכטר נהנה

צריך מפה כדי להתמצא במקום? עזר והאחייניםצריך מפה כדי להתמצא במקום? עזר והאחיינים

פאן. צ'רכי עם ג'ון אבניפאן. צ'רכי עם ג'ון אבני