מכירים את האמרה "יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה"? כי במקרה של אילנית לוי, מלכת יופי במיל' ואחת הנשים המהפנטות בארץ הקודש, נדמה שהחיים נוצצים כמו יהלום, מפתים כמו אזמרגד ובוהקים מפז - במיוחד אחרי שזכתה בעבודת דוגמנות חדשה לצד אחד הגברים הקרובים אליה בעולם. אז הבויפרנד אלירז שדהיישאר הפעם בבית עם הילדים, כיוון שאל לוי יצטרף בתפקיד פרזנטור מותג תכשיטים חדש, חברה הטוב, אושיית הסטיילמיקי בוגנים. נוצץ!


בוגנים ולוי, מתפקדים על תקן חברים קרובים ואנשי סוד אחד של השנייה במשך שנים רבות - כאשר אילנית משמשת גם כפנים של מותג עיצוב השיער והאיפור האישי של מיקי, שיודע שבלונדיניות נהנות יותר. כעת, מדובר בשיתוף פעולה חדש ושונה לחלוטין, עבור מותג התכשיטים לנשים "Diamonfire DF", שיושק בישראל על ידי קבוצת סיטי טיים. 

 

A photo posted by Miki Buganim (@mikibuganim) onבעוד שגם לוי וגם בוגנים הנוצצים שימשו כפנים של מותגים מקומיים שונים במשך השנים, זו תהייה הפעם הראשונה שבה יבלו יחד מול המצלמה ויתרגמו את הקרבה בינם למראה זוהר משותף - כמו בלונד פלטינה. העולם מוכן להסתנוור? כי קמפיין הבלינג של אילנית ומיקי, שיצולם בתקופה הקרובה, יופץ על שלטי חוצות וישתלב בהפסקת הפרסומות שלכם. משקפי השמש כבר בשלוף.

 

A photo posted by Miki Buganim (@mikibuganim) on


 

A photo posted by Miki Buganim (@mikibuganim) on


 

A photo posted by Miki Buganim (@mikibuganim) on