כוכב הריאליטי "המשימה: אמזונס" ושובר הלבבות החדש בביצה, אילן אוספליק, כבר מתחיל להתרגל לכמה רגעי דקות התהילה ולפוקוס הרב לו הוא זוכה ביחס לשאר המתמודדים שעוד נותרו די אנונימיים, ומקפיד להשקיע בעצמו, כדי שלא יתפסו אותו שלא במיטבו. בחיים שאחרי הג'ונגלים הפראיים של דרום אמריקה, אוספליק מתחיל לבסס את מעמדו בתעשייה (ובלבן של בנות ישראל), כך שאחרי שחשף את ישבנו בסצנת סקס ששולבה בקליפ מוזיקלי וזכה בקמפיין פאשן ראשון, כוכב הריאליטי הפך לראוי בהחלט לפלאשים של צלמי הפפארצי.מגיעה לזירה, לקראת המייקאובר. אילן אוספליק (צילום: יח"צ)מגיעה לזירה, לקראת המייקאובר. אילן אוספליק (צילום: יח"צ)

עף לך הפוניעף לך הפוני

בקרוב, כל הדלתות ייפתחו בפניךבקרוב, כל הדלתות ייפתחו בפניך


בצהרי היום, הגבר הלוהט עם המשקפיים נתפס בעדשה מתגלגל על אופניו ברחבי תל אביב - בדרכו לסידור הפריזורה במספרה של אלון חובב. אוספליק, החליט שכדאי לקצץ ולהתחבר ללוק האירופאי, רגע לפני שהוא עושה את דרכו על מטוס לגרמניה, בכדי לנסות את מזלו בקריירת דוגמנות בינלאומית.

יודעי דבר גילו ל-TMI שאוספליק לא ביקר כבר שנים אצל הספר, אבל עכשיו הוא צריך להצדיק את מעמדו ככוכב ריאליטי אז הוא מתנהג בהתאם. הכי שינוי דרמטי מצדו.יש הנחת סלב? מצלמים אותי שם בחוץ...יש הנחת סלב? מצלמים אותי שם בחוץ...

קבלו את השינוי הדרמטי! טה דה!!!קבלו את השינוי הדרמטי! טה דה!!!

למרות השינוי הדרמטי, יצא מרוצה!למרות השינוי הדרמטי, יצא מרוצה!

פעם הבאה נא להגיע בכרכרה...פעם הבאה נא להגיע בכרכרה...