מזל טוב, המשפחה הפוטוגנית של סיון קליין סוף סוף התרחבה: ברכות חמות להורים הטריים קליין והפרסומאי זיו קורן, שהפכו הבוקר לאמא ואבא (או, הג'וב של חייהם!). יורש העצר? בן זכר כשר, נצר למלכת יופי ואיש שיווק.

לקראת סיומו של היריון מעורר קנאה של קליין בת ה-32, שבמהלכו אפילו הספיקה לנפוש בחו"ל, היא אושפזה לכמה ימים של שמירת הריון. היום (שלישי) מלכת היופי לשעבר, נכנסה מלווה בבעלה הפרסומאי לחדר הלידה בבית החולים "איכילוב" שבתל אביב, שם קרה הנס - זה בייבי בוי!חודש לפני ההתפוצצות. סיון קליין (צילום: אמיר מאירי)חודש לפני ההתפוצצות. סיון קליין (צילום: אמיר מאירי)


שנתיים רוויות בחוויות עברו על הדוגמנית כשרק לפני שנתיים חייה נראו אחרת: בתחילת 2014 קליין הייתה מאורסת לבן הזוג דאז גלעד קינן, החליטה לבטל את האירוסים ולסיים את קשר, חודשים ספורים לפני החתונה. זמן קצר אחר כך הכירה את מי שהפך לבעלה, ואחרי שנה של זוגיות זכתה (שוב, כאמור) להצעת נישואים מרגשת באיטליה, שהפכה לחתונה שנערכה בקיץ 2015. כעת, קליין, קורן והבייבי הם כבר משפחה של ממש.

הכל, אם תהיתם, בתזמון מושלם עם העלייה לאוויר של תכנית חדשה בהנחייתה - "אהבה עיוורת", שמשודרת החל מהשבוע על המסך. כמה לידות בשבוע אחד, בשעה טובה! 

A photo posted by Sivan Klein (@sivan_klein) on