שיר מורנו

הופ הופ טרללה, שיר מורנו גדלה בשנה. כוכבת הילדים תציין מחר (שני) 26 שנות קיום, אבל רגע לפני שזה קרה - ארגנו לה חברותיה הטובות סוף שבוע של חגיגות, שכלל 48 שעות של אירועי יום הולדת כולל מסיבת הפתעה, שנערכה בצהרי יום שישי האחרון בבר תל אביבי.

חברתה הטובה של מורנו, שלומית מלכההתפנתה מהעיסוקים כדי לקחת חלק בארגון מסיבת ההפתעה, ונראתה כמו מסמר האירוע. כלומר, מינימום חגיגה עבור הדובי שלה. יהודה לוי אמנם לא נכח בחגיגה, כך לא זכיתם לראות אותו מפזז על רחבת הריקודים - אבל נראה כאילו מלכה עשתה חיים גם בלי אהובה, כשענדה קשת אזני "מיקי מאוס" זוהרת והתפנקה בנשנושים לא דיאטטיים בכלל.


מבסוטה על עצמה. שלומית מלכה (צילום: ניר פקין)מבסוטה על עצמה. שלומית מלכה (צילום: ניר פקין)

מזל שיש לך זר פרחים על הראש...אחרת לא היו יודעים ילדת היום הולדתמזל שיש לך זר פרחים על הראש...אחרת לא היו יודעים ילדת היום הולדת

 

A photo posted by Shlomit Malka (@shlomitmalka) onמפזזת בצהלה. שלומית מלכהמפזזת בצהלה. שלומית מלכה

בין אלה שהתייצבו להילולה עבור מורנו, היו כל חבריה הטובים שדאגו לעשות לה שמח ולהרים אותה כמו ילדת יום הולדת אמיתית על הכיסא. בין השאר,היו הדוד הטרי של התינוקת המדוברת במדינה, דור רפאלי,אליאנה תדהר, שביט ויזל ובעלה אוהד בן נון שנראו צמודים מתמיד, טום באום, ישראל אטיאס ואחרים שרקדו ושתו באמצע היום החם, כאילו אין להם בית לחזור אליו. שיהיה במזל.

לא יכולים להתאפק. שביט ויזל ואוהד בן נוןלא יכולים להתאפק. שביט ויזל ואוהד בן נון

בא להרים למורנו! טום באוםבא להרים למורנו! טום באום

חברה מהערוץ. אליאנה תדהרחברה מהערוץ. אליאנה תדהר

מגשים חלום להיות מיני- מאוס. ישראל אטיאסמגשים חלום להיות מיני- מאוס. ישראל אטיאס
שלומית באה לקדם את פניו או סתם מתעניינת בשלומה של בר? דור רפאלי ושלומית מלכהשלומית באה לקדם את פניו או סתם מתעניינת בשלומה של בר? דור רפאלי ושלומית מלכה