גבירותי, רבותי ודוגמנותי, בר רפאלי חזרה לעניינים!

נכון שבימים החולפים היא קיבלה אינספור חבילות ומתנות לפינוק אחרי הלידה, אבל חלומה של כמעט כל אמא שרק שרק סיימה תשעה חודשים נטולי בשר ודג נא, הוא לטרוף את העולם ולהשלים פערים. בדיוק כך עשתה הטופ מודל, שקצת יותר משבוע אחרי שהביאה לעולם את בתה הבכורה ליב עזרא, החליטה שהגיע הזמן לחזור לשגרת החיים - השאירה את הבייבי בבית ויצאה עם בעלה עדי עזרא בערב יום שישי, לבילוי ראשון בסטטוס החדש כהורים.לא דואגים למשקל שלה...בר רפאלי (צילום: סנאפצ'אט)לא דואגים למשקל שלה...בר רפאלי (צילום: סנאפצ'אט)

רגע לפני הסמאשקייק שיגיערגע לפני הסמאשקייק שיגיע


אחרי כמה לילות נטולי שינה, רפאלי פרסמה תמונות ראשונות של עצמה כאמא ברשתות החברתיות - יחד עם עזרא, שבהן היא נראית עייפה משהו אך שמחה מאוד לשוב לשגרה, לנעול את נעלי עקב ולחזור לאכול סושי, המאכל האסור להריוניות, שלו היא כל כך חיכתה. אם כבר מותרות אז למה לא להתפנק בכמה צ'ייסרים אלכוהוליים שישלימו את האווירה? 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


כשהיא רוצה משהו, היא יודעת להשיג. בר רפאלי (צילום: סנאפצ'אט)כשהיא רוצה משהו, היא יודעת להשיג. בר רפאלי (צילום: סנאפצ'אט)

רגליים לא נפוחות, עם פדיקור מושלםרגליים לא נפוחות, עם פדיקור מושלם


האם הטרייה, שבמהלך כל ההיריון דאגה לעדכן את המעריצים שלה בהשתלשלויות האירועים, שמרה על דממת אלחוט מאז הלידה ועוד לא ממש חזרה לסורה. העולם, עדיין סקרן לדעת איך נראית ליב רפאלי עזרא - כך שאחרי שפורסמה תמונה של תינוקת ברשתות החברתיות, שלא ברור האם באמת תיעדה את בתם של זוג ההורים הטריים, רפאלי החליטה לחלוק עם כל עוקביה ברשתות מידע על הקטנה.

הטופ מודל פרסמה תמונה נושנה של עצמה וכתבה לצדה "אם תהיתם איך נראית הבת שלי זה בדיוק כמוני רק קטנה יותר". עכשיו בטוח תזהו את הפעוטה ברחוב. 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on