הוא זמר אהוב, הוא גבר נשוי, הוא בקרוב יהפוך להורה במשרה מלאה, הוא קובי אפללו - שלא מפסיק לחגוג. הזמיר החייכן שנישא לפני כשבועיים לבת הזוג ההריונית אמילי מגנאג'י, שתהפוך אותו בעוד מספר שבועות לאבאל'ה, עובר משמחה לששון, כי חיי הנישואים לא מבטלים את העובדה שהוא יכול להרים. הנה, זה קרה גם הבוקר (שני), כשאפללו הגיע לבלות עם שלל אמנים מוכשרים אחרים בחגיגה מוזיקלית.
 
קובי, פגש חברים כמו דנה ברגר (היא שרדה פעם, זוכרים?), הצמד גיא ויהל (גיא מזיג, יכל להעניק לו טיפים באדיבות הבייבי ליצ'י שקיבל לעולם עם מארינה מקסימיליאן) או אליעד נחום הצעיר, שהגיעו לאירוע ההכרזה על פסטיבל הפסנתר של תל אביב-יפו, שנערך במוזיאון תל אביב לאמנות. תרבות גבוהה, אבל אי אפשר בלי טיזינג (ידידותי!) עם החבר'ה.

הילולה וטרללה. קובי אפללו והחבר'ה (צילום: יעל צור, באדיבות עיריית תל אביב-יפו)הילולה וטרללה. קובי אפללו והחבר'ה (צילום: יעל צור, באדיבות עיריית תל אביב-יפו)
צמד חמד. אסי ישראלוף ואליעד נחוםצמד חמד. אסי ישראלוף ואליעד נחום
"אמרתי לך, היא צחורת כנף!". ישראלוף עם טלי אורן"אמרתי לך, היא צחורת כנף!". ישראלוף עם טלי אורן


מלבד אבא קובי, אל האיוונט הגיעו כמה פרצופים מפתיעים, בהם זה של השחקן אבי גרייניק שנעלם מפני השטח בתקופה האחרונה, שליש "מה קשור" אסי ישראלוף, רועי בר נתן וטלי אורן המשעשעים או עוד כמה יוצרים בין 280 אמנים, נגנים ומוזיקאים שייקחו השנה חלק בפסטיבל הפסנתר. מוצארט, ככל הנראה מתהפך בקברו.

ריאליטי סטאר! דנה ברגר עם רועי בר נתןריאליטי סטאר! דנה ברגר עם רועי בר נתן

טיפים בהורות. גיא ויהלטיפים בהורות. גיא ויהל

90210? יותר כמו שכונת עג'מי. משתתפי פסטיבל הפסנתר90210? יותר כמו שכונת עג'מי. משתתפי פסטיבל הפסנתר

פאן להם! החבר'ה הטוביםפאן להם! החבר'ה הטובים