היכונו, היכונו, ייתכן שסטאר גברי ומסוקס במיוחד עתיד להצטרף לנבחרת הגברים המרגשים של ביצת הבידור המקומית: אביאל כהן, נו, מתמודד "המשימה: אמזונס". לא רואים ריאליטי? כי אולי תכירו אותו כיוון שהוא מנהל זוגיות עם החברה מהתכנית, מיטל דה רזון. עדיין מתקשים? אז זהו, שלאחרונה כהן החליט על צעד שעשוי להפוך אותו למפורסם הרבה, הרבה יותר, כשלקח לעצמו סוכן אישי וצמוד - מי שהפך את אסתי גינזבורג לעילוי דוגמנות מקומי!

עפים על החיים. אביאל כהן עם מיטל דה רזון (צילום: יח"צ)עפים על החיים. אביאל כהן עם מיטל דה רזון (צילום: יח"צ)

עוד נשיקה? למה לא!עוד נשיקה? למה לא!
ועוד אחת! דה רזון וכהןועוד אחת! דה רזון וכהן


מתברר שכהן, החליט שלא מאוחר מדי להתחבר לסוכן שי אביטל (גם אם לא ממש מדברים על התחרות שבה השתתפת), מי שמנהל כוכבים כמו גינזבורג הענוגה, שי מיקה יפרח ושלל יפים ויפות בסוכנות עלית מודלז. בסוף השבוע הסוכן חגג 38 שנות פאן, כך שהטאלנט החדש, שאת החיבור בין השניים עשה חבר משותף - איש היח"צ שי כהן דבי - הצפין יחד עם החברה המזמרת עד ליישוב כרם מהר"ל, שם חגגו במסיבת בריכה מענגת יחד עם עוד שלל חבריו של אביטל.

הסכון הצמוד. אסתי גינזבורג עם שי אביטלהסכון הצמוד. אסתי גינזבורג עם שי אביטל
בהופעת אורח, טיטי איינאובהופעת אורח, טיטי איינאו
האקס האלוף. רון והחברההאקס האלוף. רון והחברה


בין שלל המזומנים במסיבה לסוף הקיץ שנערכה, היו גם נטע אלחמיסטר שנראתה מרוגשת לפגוש את גינזבורג ובעלה עדי קייזמן, דור "אח של" רפאלי שהצטלם עם מעריצות, טיטי איינאו והאקס מתקופת "הישרדות" רון אלוף (שהגיע עם חברתו הנוכחית מור חממי) ועוד יפים ונכונים שלגמו ודקה "ואן גוך" באדיבות אביטל. פאן. 

דור רפאלי מפרגן למעריצותדור רפאלי מפרגן למעריצות
אסתי ועדי קייזמן חכמים בשמשאסתי ועדי קייזמן חכמים בשמש

גינזבורג מרעיפה אהבה עם נטע אלחמיסטרגינזבורג מרעיפה אהבה עם נטע אלחמיסטר

אתם נהנים? טיטי בוחנתאתם נהנים? טיטי בוחנת

ברק שמיר עדיין מתולתלברק שמיר עדיין מתולתל

צמוד. שי אביטל עם אסתי ועדיצמוד. שי אביטל עם אסתי ועדי