לפעמים החיים מלאים בהפתעות, רק תשאלו את סיון קליין שממש היום (שני) היתה אמורה להביא לעולם את בנה הבכור. על פי ציפיות הרופאים, קליין ההריונית היתה אמורה ללדת ב-19 בספטמבר את בנה עם הפרסומאי זיו קורן, אך למרות התחזיות הוא נולד חודש וחצי לפני המועד (פלוס כמה ימים של שמירת הריון) - כך שאת הבייבי בנו, ילדה מלכת היופי במיל' כבר בתחילת חודש אוגוסט. נו, הילד התחשב בעובדה שאמא צריכה להגיע לאירוע זוהר.

קצת יותר מחמישה שבועות אחרי שנכנסה לחדר הלידה, קליין הגיעה הבוקר (שני) להשקת קולקציית החורף של רשת "שילב", שם פגשה שלל אמהות נוצצות לא פחות. שם, גילתה לחברות כמו דנה גרוצקי ומיכל ינאי שהיא מבינה למה בנה הבכור יצא מוקדם יותר: כשעוד היה ברחם, היא פשוט הבטיחה ליורש העצר שאם ייוולד בשלום יזכה לשלל מתנות ופינוקים, כולל טיולים פעילויות מהנות. חגיגות והשקות הן חלק מהן, לא סיון?

היוש, הגעתי. סיון קליין אחרי הלידה (צילום: סיון פרג')היוש, הגעתי. סיון קליין אחרי הלידה (צילום: סיון פרג')

גם יאנה יוסף שם!גם יאנה יוסף שם!

מפיקות לקחים מחיי הורות. אלכס קליינשטיין ויוסףמפיקות לקחים מחיי הורות. אלכס קליינשטיין ויוסף


המאמא הטרייה, בחנה את הבגדים לזאטוטים לצדן של כמה מהאמהות המרגשות של ביצת הבידור, נניח רוסלנה רודינה שנראתה מתלבטת בין החליפות (לבייבי יאן), אלכס אילן-קליינשטיין שפטפטה עם יאנה יוסף על לילות נטולי שינה, או רוני דואני שיכלה לראות מקרוב את האבא היחיד שהגיע למקום, זוהר ליבה. כי למה רק לאמות מגיע.

"נולד לי סופרסטאר". מיכל ינאי עם רוני דואני"נולד לי סופרסטאר". מיכל ינאי עם רוני דואני

רוסלנה רודינה ורני דואני שמחות לגדל ילדיםרוסלנה רודינה ורני דואני שמחות לגדל ילדים

יש את זה בגוון חציל? רוסלנה בוחנתיש את זה בגוון חציל? רוסלנה בוחנת

"נראה לי שאני צריכה עניבה שתלך עם זה". רודינה"נראה לי שאני צריכה עניבה שתלך עם זה". רודינה

נציג האבות. זוהר ליבהנציג האבות. זוהר ליבה