בראש השנה אולי פרחה שושנה אצלכם בגינה, אבל מה קרה בשאר הזמן אצל אנשי ביצת הבידור בארץ הקודש? המון שערוריות מקומיות, הילולות המוניות לצד דרמה פרטית, ביקורים חגיגיים ושלל תכניות ריאליטי, אופנה נוצצת פלוס הישגים מפתיעים, משפחות חדשות, כוכבים לרגע וכמה כאלה שיישארו לקצת יותר.
 
מערכת TMI יודעת שפשוט אי אפשר לפתוח את השנה העברית החדשה תשע"ז, מבלי לסקור את שלל האירועים שקרו בזו שקדמה לה - תשע"ו. אך כדי שתהיה שנה מתוקה, בחרה להתמקד דווקא בדברים שחובבי הצהוב כאן מחבבים, בשמחות ובריגושים הקטנים והגדולים שעליהם נהניתם לקרוא בשנה הקודמת. והלוואי שהשנה שנפתחה, תהיה שנה אפילו יותר דבש.

חתן + כלה = הילולה
נדמה שתשע"ו האחרונה נפתחה בכמה חתונות ענק, שנתנו את הטון להמשך שנה שמלאה בשמלות כלה נוצצות. ככה זה כשלירן כוהנר איחדה את הכוחות עם גיא גיאור לפאור קאפל בלונדיני, רגע אחרי ערב החג, שפתח את השנה שנחתמה בחתונה עמוסת האורחים של אשת הטלוויזיה הגדולה מהחיים אמירה בוזגלו.

פתחו את השנה. לירן כוהנר וגיא גיאורפתחו את השנה. לירן כוהנר וגיא גיאור
וסגרו אותה. אמירה בוזגלו עם משה בן שימול (צילום: רפי דלויה)וסגרו אותה. אמירה בוזגלו עם משה בן שימול (צילום: רפי דלויה)


בין לבין, השחקן ישראל אטיאס נישא לבחירת לבו ממש כמו שעשה הקומיקאי מיקי גבע, רוני דלומי וקובי אפללו שרו כל אחד בנפרד "איי דו" לחצי השני שלהם. הדוגמנית שביט ויזל חגגה את החתונה במסיבת תחפושות, עומרי כספי קלע לאשתו הטרייה טבעת כמו שעשה גל מקל, אבל רק קים אקאפי הפכה לאיט גירל נשואה.

רגע, היו כמה אירועים אפילו יותר יוצאי דופן: דנית גרינברג ואליאב אוזן שהכירו בבית "האח הגדול", מיסדו את הקשר שהחל אי שם מול המצלמות לחיי נישואים בחתונת ריאליטי כחול-לבן ראשונה. ג'קי אזולאי החליטה להינשא מחדש לבעלה ישראל באירוע חגיגי עם מטעמים ואסי עזר נישא לבן הזוג אלברט אסכולה בחתונה גאה במיוחד - שנערכה אי שם מעבר לים בספרד. שימי תבורי לקח לו לאישה (חמישית במספר) את יהודית באומן ועל הדרך הפך את השניים לאחד הצמדים המתוקשרים בארץ.

מסעירים. שימי תבורי ויהודית באומןמסעירים. שימי תבורי ויהודית באומן

פעם שלישית גלידה? ג'קי וישראל אזולאי (צילום: אור גפן)פעם שלישית גלידה? ג'קי וישראל אזולאי (צילום: אור גפן)
הציבו רף גובה. בר רפאלי עם עדי עזרא על שער המגזין "הולה!" (סריקה)הציבו רף גובה. בר רפאלי עם עדי עזרא על שער המגזין "הולה!" (סריקה)


תנשמו, זה עוד לפני שנזכרתם בחתונת השנה - זו שאמנם נערכה ממש בתחילתה, רגע לפני חג סוכות, אבל הותירה חותם על כל חובבי הרכילות המקומיים: החתונה של בר רפאלי ועדי עזרא. שמיים סגורים, מלון יוקרה שנסגר לטובת האירוע, הופעות של החברים מ"מה קשור" ומשה פרץ, מטעמים, די ג'ייז, שמלת כלה של בית אופנת עלית, כלה שהיא טופ מודל וחתן מעושר. אם זו לא חתונה נוסח הוליווד, זה הדבר הכי קרוב שהביצה בישראל יכולה לספק.

ברכות, משפחת הביצה התרחבה
אין ספק שבכל שנה מדברים מחדש של גל של "בייבי בום", אבל ככל שתעשיית הבידור כוללת יותר ויותר פרצופים מעניינים - כך גם הסבירות שהחסידה תבקר יותר פעמים. השנה, היו כמה ילדים משמחים במיוחד שנוספו למשפחת הכוכבים הישראלית, כמו גם הריונות מרגשים במיוחד.

אלה שהוסיפו ילד או ילדה למשפחה הפרטית שלהם, היו יונית לוי ועידו רוזנבלום (או מלכת הקרח ובעלה) שהם הורים לילדתם השנייה אמילי הקטנה, משה פרץ וירדן הביאו לעולם את התאומים נועם וגיא בעוד שמלי לוי ושמעון גרשון קיבלו את דניאל לעולם, מיכל ינאי הביאה לעולם את יובל, שירה של צביקה פיק ילדה את ניל הקטן, אביב גפן נהנה עם הבייבי אליוט, דודו פישר קיבל בן רביעי ומרינה קבישר ילדה ילד שני.

הורים לשניים! יונית לוי ועידו רוזנבלום (צילום גולשים)הורים לשניים! יונית לוי ועידו רוזנבלום (צילום גולשים)
אמאל'ה. יאנה יוסף (אינסטגרם)אמאל'ה. יאנה יוסף (אינסטגרם)


הורים טריים? יש בשפע כך שציון ברוך ויאנה יוסף הביאו לעולם את אלה, נועה תשבי ילדה את ארי, מארינה מקסימיליאן ילדה את ליצ'י של גיא מנטש. עודד פז ואושר סלים הרחיבו את המשפחה עם לני דניאל, רוני דואני ילדה את נורי סופרסטאר בעוד שליאת הר לב קיבלה את הבייבי זהר. אור דניאל קראה לבייבי שלה אדריאן וסיון קליין הפכה לאמא של בנו.

הו, מאמא. סיון קליין (יח"צ)הו, מאמא. סיון קליין (יח"צ)
פלוס אחד. נועה תשבי ובנה ארי (אינסטגרם)פלוס אחד. נועה תשבי ובנה ארי (אינסטגרם)


אה ואם אתם מתעקשים על שניים מהתינוקות הכי מדוברים במדורי הבידור השנה, אז קים קרדשיאן וקניה ווסט קיבלו לקראת חג המולד את המתנה שלהם בדמות הבן סיינט ווסט, בעוד שהטופ מודל בר רפאלי לא רק הספיקה להתחתן עם עדי עזרא, אלא נכנסה להריון במהירות הבזק שכתוצאה ממנו ישראל קיבלה את יורשת העצר, התינוקת העונה לשם ליב עזרא. פרינססה קטנה? ברור שכן.

אין כמו חופשה בישראל!
כמה הישראלים אוהבים ביקורים תוצרת הוליווד? מאוד, לכן גם בחודשים החולפים כל כוכב על שדרך על אדמת ארץ הקודש זכה לסיקור נרחב ושלל מעריצים שרדפו אחריו. לא, כוכבת הטלנובלות לאלי אספוסיטו לא היתה כאן לבד, כיוון שבארץ נחתו עוד כמה ישבנים מגה-מפורסמים כמו זה של הזמר הלטיני ריקי מרטין או זה של אנריקה איגלסיאס, הרכב הדי ג'ייז מייג'ור לייזר או השחקן האמריקאי ג'רמי פיבן (שאפילו צולם לפרסומת מקומית).

שייק יור בון-בון. ריקי מרטין (צילום: גיא פריבס)שייק יור בון-בון. ריקי מרטין (צילום: גיא פריבס)
הולי דיסיק. סקוט בישראל (צילום: אביב חופי)הולי דיסיק. סקוט בישראל (צילום: אביב חופי)

מסלול מקומי. נעמי קמפבל (צילום: רפי דלויה)מסלול מקומי. נעמי קמפבל (צילום: רפי דלויה)


ממש כמו חברי להקת קווין האגדית, לביקור באזור הגיעו גם אחת הנשים החמות בתעשיית המוזיקה, סיה ואחת הדוגמניות הלוהטות שצעדו על מסלול אי פעם - נעמי קמפבל. קווין קוסטנר הגיע ליזראל רק כדי להשתתף בבכורת סרט חדש בכיכובו, בעוד שהוליוודיים כמו חואקין פיניקס ורוני מארה הגיעו לצילומים מקומיים. ורק כוכב הריאליטי המצליח ביותר בעולם "משפחת קרדשיאן" - סקוט דיסיק - נהנה להשיק מלון חדש בג'רוזלם. הכל כאן זה מאני, מאני, מאני.

רגע, אבל גם אלה היו השנה:
> גל גדות הופיעה לראשונה כ"וונדר וומן" בסרט "באטמן נגד סופרמן" וכבשה לא רק את השטיחים האדומים בכל הגלובוס, אלא גם את הגיקים והמעריצים שלא יכולים לחכות לסרט המלא בכיכובה.

איזו וומן. גל גדות (צילום גטי)איזו וומן. גל גדות (צילום גטי)

> דודו אהרון ושיר רוזנבלום התארסו, למורת רוחה של אמו ציפורה אהרון שלא ברור אם תשיר בחתונה של השניים.

מאורסים. דודו אהרון ושיר רוזנבלום (אורית פניני)מאורסים. דודו אהרון ושיר רוזנבלום (אורית פניני)

> גם כוכבת הילדים דנה פרידר קיבלה טבעת בהפתעה מוחלטת מבן הזוג שלה בשנה האחרונה, אישה עסקים דין שטרן.

> אחרי שנים ארוכות של קשר, גל אמיתי סוף סוף ביקש את ידה של אגם רודברג. החתונה תיערך ביערות האמזונס?

אגם רודברג וגל אמיתי בקרוב בלבוש חתן-כלה (יח"צ)אגם רודברג וגל אמיתי בקרוב בלבוש חתן-כלה (יח"צ)

> עוז זהבי החליט שהשחקנית הצעירה ליהי קורנובסקי תהיה זו שתסיר את שמו מרשימת הרווקים והציע לה להיות אשתו.

> טילטיל ושי מיקה יפרח זכו בעונות האחרונות של "הישרדות" ו"האח הגדול" בהתאמה - והפכו לזוכי הריאליטי המרגשים אך גם החמודים והמדוברים ביותר בביצת הבידור השנה. כל היתר שזכו על המסך בחודשים החולפים? כנראה שלא ממש עניינו אתכם.

> אה, וגם אורי ששון וירדן ג'רבי זכו במדליות אולימפיות בריו, מה שמזכה אותם בתואר של כוכבים מקומיים מן המניין.

בלתי נשכח. טילטיל זוכה ב"הישרדות" (צילום: רפי דלויה)בלתי נשכח. טילטיל זוכה ב"הישרדות" (צילום: רפי דלויה)