בזמן שאתם מחפשים סיבה להתחמק מעוד אירוע משפחתי או מפגש עם הדודה של הבן של הגיסה שלכם במהלך החגים הבאים עלינו לטובה, יש מישהי מוכרת שדווקא שמחה לבלות עם סבתו של בן הזוג שלה. בסדר, קוראים לה קרן פלס והיא צמודה כבר שנים לחתיך בשם נועם טור, אבל היא תמיד שמחה לרגש יוצרים אחרים בנוכחותה.

פלס את טור, זמרת ושורד במיל', הגיעו השבוע לתת כבוד לסבתא סוניה טור, שהשיקה כשהיא בגיל 96 (עד 120, ליידי טור) את תערוכת ציוריה בגלריית 'ZOA' על שם דבורה פישר ז"ל, שבבית ציוני אמריקה בתל אביב (!). הסבתא רבה של ילדי טור-פלס, היא ניצולת שואה מליטא, שמציירת טבע והכל למען איגוד הקרדיולוגי בישראל. היש גברת מכובדת יותר?

לאוהב את סבתא. קרן פלס ונועם טור עם ד"ר פישר וסוניה טור (צילום: ענת מוסברג)לאוהב את סבתא. קרן פלס ונועם טור עם ד"ר פישר וסוניה טור (צילום: ענת מוסברג)

כמה כיף פה! הטורים, הפלסים והפישרים אמנותייםכמה כיף פה! הטורים, הפלסים והפישרים אמנותיים


מלבד חיבוקים ונשיקות עם הסבתא, נועם וקרן הזמינו לבחון את האמנות שלה גם את מי שבחרו בפלס לתפקיד פרזנטורית "ד"ר פישר" - סיגל בר-און שהיא יו"ר משותף של החברה וד"ר אלי פישר, שהוא נשיא ומייסד התשלובת. יחד כולם כנראה פטפטו על משיחת מכחול, שירים של רמי קליינשטיין או תכנון על נינים נוספים עבור סבתא טור. משפחה עם כבוד!

ואז הבאת לי עוד לוח שנה, חה! פלס עם סיגל בר-און ואז הבאת לי עוד לוח שנה, חה! פלס עם סיגל בר-און

"מאמי, מתי מתנפנפים בחרה ליישוב?". קרן פלס ונועם טור"מאמי, מתי מתנפנפים בחרה ליישוב?". קרן פלס ונועם טור