חודש עבר מאז שקראתם כאן ב-TMI שסיון קליין שהפכה לאמא טרייה, הדוגמנית הספיקה לסיים את תפקידה כפרזנטורית של חברת ההלבשה התחתונה "פמינה" אחרי עונה אחת בלבד. אז זהו, שכעת אפשר לבשר שבין שלל השמות של הפרצופים היפים של מדינתנו שעלו כאופציה לפנים החדשות של הלנז'רי המקומי, מי שזכתה בתפקיד הנחשק היא לא אחרת מהשחקנית עדי הימלבלוי.


בקרוב בתחתונים וחזייה. עדי הימלבלוי (צילום: אור גפן, אביב חופי, רפי דלויה)בקרוב בתחתונים וחזייה. עדי הימלבלוי (צילום: אור גפן, אביב חופי, רפי דלויה)

אחרי שמלי לוי, ליאל דניר וכאמור סיון קליין כבר צעדו בנעליים האלה, תיכנס הימלבלוי לתפקיד - אחרי שנים שבהם לא הצטלמה בהלבשה תחתונה. זאת, בעיקר בגלל העובדה שהפכה לאמא טרייה לפני קת יותר משנה. אין ספק שהגיע הזמן שהבלונדינית הלוהטת תחזור לפרונט של העדשה ואין כמו לחשוף את הגוף על ההתחלה. לא?

כלקח מהעבר, על הימלבלוי לזכור שהתפקיד אליו היא נכנסת מחייב, שכן כל הפרזנטוריות האחרונות שהיו במעמדה נכנסו להריון מיד עם סיום צילומי הקטלוג. אה, וטיפ נוסף - לא לסרב להשתתף בתצוגות אופנה. הסיבה העיקרית בגללה קליין עזבה אחרי עונה אחת, היא העובדה שהיא לא הסכימה לצעוד על המסלול בתחילת ההריון, כדי שלא יגלו על התרחבות המשפחה בגיל כזה מוקדם. אז עדי, בלי לחץ, אבל אפשר כבר לאחל מזל טוב? 

A photo posted by Adi Himelbloy (@adihimelbloy) on