למרות שכמעט ולא ניתן לראות, יוליה פלוטקין נמצאת בימים אלה בחודש הרביעי להריונה ומתחילה לפתח בטן גדולה ועגלגלה. אז למה מצפה הדוגמנית המתולתלת? בעוד כחצי שנה תבקר פלוטקין בחדר לידה בפעם השנייה ותביא לעולם בת ראשונה, אחות פעוטה לאדם בנה הבכור בן השנה ועשרה חודשים.

הקטנה שבבטן ממש לא מונעת מאמא שלה מלהמשיך לחיות כרגיל, ובינתיים ממשיכה פלוטקין לעבוד כמו תמיד ולדגמן על סט הצילומים כשהיא לא מראה שום זכר להריון המתפתח למעט בטן קטנטנה שמעידה אולי רק על ארוחה גדולה. את ההיריון מעורר הקנאה הזה, שזהה בדיוק להריונה הראשון, היא הציגה במסגרת קמפיין למען העלאת המודעות כנגד הטרדות מיניות של המגזין האונליין IT עם מקבץ של הבנות היפות בביצה.


הו בייבי בייבי. יוליה פלוטקין (צילום: שי שבירו)הו בייבי בייבי. יוליה פלוטקין (צילום: שי שבירו)

כאילו יש מה להחזירכאילו יש מה להחזיר


כאמור, פלוטקין היא לא היחידה שנתרמה למטרה הנעלה תחת הסיסמה "עד כאן" ועל הסט התייצבו גם מיכל הקטנה, שירז טל, נטלי דדון, יעל גולדמן, מור סילבר, ג'ני צ'רוואני, חן אמסלם, אבישג נגר ואפרת דור רגע לפני שהיא מתעופפת לפרמיירה של הסרט ההוליוודי בהשתתפותה לצד השחקנית ג'סיקה צ'סטין.

זגורי אימפריה. חן אמסלםזגורי אימפריה. חן אמסלם

חזית מאוחדת. מיכל הקטנה, סנדרה רינגלר, הגר טהר לב, יוליה פלוטקין ונטלי דדוןחזית מאוחדת. מיכל הקטנה, סנדרה רינגלר, הגר טהר לב, יוליה פלוטקין ונטלי דדון

החושבת. יעל גולדמןהחושבת. יעל גולדמן

האלו בכושר. אירה דולפין ואבישג נגרהאלו בכושר. אירה דולפין ואבישג נגר