חודש ימים חלפו מאז הפכו צמד כוכבי המרוץ למיליון לזוג טרי וכבר העבירו הילוך ביחסים. יוכי אפוליאון וטום קשתי ממשיכים בצעדי ענק לבניית הקשר, ואחרי שהשיקו את זוגיותם ברשתות החברתיות, החליטו שהקשר מספיק חזק ויציב בשביל לערוך גם מפגש הכרות משפחתי ועל הדרך הצטלמו ל"סרט תיעודי". 

אתמול חגגה אחות של קשתי חנוכת בית והזמינה את כל בני המשפחה, ביניהם כמובן אחיה שהגיע עם בת הזוג הטרייה אפוליאון, אותה הכיר בגאווה להוריו ולאחיו. המפגש המשפחתי עבר כנראה באישור ובהסכמה מלאה של כל הצדדים, כי לפי איך שזה נראה לא נרשם מקרה ציפורה אהרון ולא תוטל על אפוליאון שום קללה.


מאוהבים ולא מסתירים. יוכי אפוליאון וטום קשתי (צילום: אינסטגרם)מאוהבים ולא מסתירים. יוכי אפוליאון וטום קשתי (צילום: אינסטגרם)

כנראה שגם המשפחה והחברים עדיין נרגשים מהשידוך המלבב , כי אם השניים לא מככבים בתוכניות ריאליטי על המסך בימים אלו, לפחות יש את ה"סטורי" באינסטגרם שעקב אחרי כל צעד שלהם במהלך היום החל מבילוי משותף, קניית פירות וירקות ועד קניית מתנה לבית החדש. בסוף היום יצאו השניים מרוצים מהמפגש המשפחתי החליטו לסגור על חופשה רומנטית ראשונה שלהם בצימר בצפון הארץ בסוף השבוע הקרוב.


מתחממיםמתחממים

מטייליםמטיילים

נפרדים לחמש דקותנפרדים לחמש דקות

ורוכשיםורוכשים