בבית "האח הגדול" הוא מושא הערצתן של שתי נשים חזקות, שני גולדשטיין ואורנה דנינו, מהראשונה הוא נפרד ועם השנייה הוא פצח בזוגיות שומרת נגיעה, טוב...חוץ מבכפות הרגליים. בשיחה אינטימית שניהל דן רושנסקי עם דנינו בת הזוג לבית, עלה על הפרק עניין המגורים המשותפים והוא שאל אותה האם הייתה עוברת לגור איתו בדירה בה הוא גר עם שני שותפים. היא השיבה שאין מצב, לעולם לא, וכך יצאו לאור שותפיו לדירה של רושנסקי.


עכשיו הם לא בדירת שותפים?? דן רושנסקי ואורנה דנינו (צילום מסך)עכשיו הם לא בדירת שותפים?? דן רושנסקי ואורנה דנינו (צילום מסך)


אז הכירו את זלי וליכט שהחליטו להשמיע קול ולספר לנו מעט דברים שלא ידענו על הצלע השלישית בדירה שלהם. צמד השותפים ערכו לעצמם שאלון קצרצר וסיפרו שדן הוא חבר אמת עם לב ענק, בגיל 16 הוא הדריך בצופים קבוצה של ילדים עם צרכים מיוחדים. עוד גילו כי המפתח לדירה שלו "משופצר" לו לטלפון הנייד אחרי כמה פעמים שהוא שכח לנעול את הדירה, אז החליט ליכט לשים לזה סוף והצמיד לו אותו.כשניסו לנבא מה הדבר הראשון שהוא יעשה כשייצא מהבית, בזמן שהצופים האדוקים כבר מדמיינים אותו ואת אורנה רצים ישר למיטה, בלי מצלמות ובלי נוכחים ומשלימים חסכים של חודשים, שותפיו לדירה דווקא בטוחים שהוא ישר ירוץ לדירה לשבת עם החברים.


לא תגור איתו? (צילום מסך)לא תגור איתו? (צילום מסך)