אז נכון ששחשבתם שהיא עשתה חזרות, חיממה את מיתרי הקול, ומתכוננת לאחד הרגעים הבלתי נשכחים בחייה, אבל הדיווח על כך שהיא הייתה אמורה לעלות לשיר עם להקת אירוסמית' היה חסר בסיס, וזו הייתה סתם אמרה שנאמרה בצחוק בזמן שהדוגמנית נפגשה עם הלהקה. בכל זאת, הייתה לבר רפאלי סוג של הופעת האורח עם סטיבן טיילר סולן להקת אירוסמית בהופעה שנערכה בפארק הירקון אמש. לאחר שלל ספוקלציות, האם תגיע הברבור למופע או לא, אחרי הכביכול ביטול , התייצבה רפאלי בלי מורא מול המצלמות במתחם קרולינה למקה שהוקם מאחורי הקלעים של המופע הגדול.


אמא באה לתמוך מהקהל. ציפי ובר רפאלי (צילום: רפי דלויה)אמא באה לתמוך מהקהל. ציפי ובר רפאלי (צילום: רפי דלויה)

הטופ מודל הגיעה באוברול הריוני רחב שמנסה להסתיר את הבטן ההריונית ובחיזוק של המשלחת שלה, אימה ציפי וחברותיה הטובות. אם חשבתם שמישהו יכול להגיד לבר רפאלי לא, אז טעיתם, כי הדוגמנית הוכיחה שהיא זאת שקובעת את הכללים, ועלתה לבמה עם  טיילור שקירב אליה את המיקרופון והיא הבליחה סוג של קריאת וואוו אל מול עשרות המעריצים.

אז אומנם זה לא היה ביצוע מלא ללהיט קרייזי, אבל גם "וואוו" אחד מרפאלי בהחלט עשה את העבודה. השניים, שהתחברו מאוד בתקופה האחרונה, וחולקים את אותו השם לבתם הבכורה ליב, נפגשו שוב מאחורי הקלעים, וטיילור אפילו הציע לרפאלי הצעה מפתה, לקרוא לבתה המתבשלת כפי שהוא קרא לבתו השנייה, אז האם כדאי להתרגל לשם צ'לסי?


קרייזי. רפאלי וסטיבן טיילר (צילום: אינסטגרם)קרייזי. רפאלי וסטיבן טיילר (צילום: אינסטגרם)

עוד התייצבו ונשנשו מקייטרינג "פלפל" של אביב משה במתחם הסלבס לפני המופע: הבדרן ההורס אלי פיניש וארוסתו היפהפיה שלי לביא, מירב פלדמן שרק הולכת ומתכווצת, אמיר פיי גוטמן וינאי פרישר,דין מירושניקוב, רוני דואני, לירון ויצמן, שירז טל, פבלו רוזנברג ואחרים.


משתפות חוויות. (צילום: רפי דלויה)משתפות חוויות. (צילום: רפי דלויה)

מישהו זוכר שהיא הייתה בהריון? סיון קלייןמישהו זוכר שהיא הייתה בהריון? סיון קליין

חמודים. ינאי פרישר ואמיר פיי גוטמןחמודים. ינאי פרישר ואמיר פיי גוטמן

הארוסה הטרייה. אלי פיניש ושלי לביאהארוסה הטרייה. אלי פיניש ושלי לביא

והכובע? לאה שניררוהכובע? לאה שנירר

כוכבי הילדים. טל מוסרי ורוני דואניכוכבי הילדים. טל מוסרי ורוני דואני

 

חש רוקסטאר. פבלו רוזנברגחש רוקסטאר. פבלו רוזנברג