מי אמר שהחברויות נגמרות כשיוצאים מהבית ו-15 דקות התהילה חולפות? כי יוצאת האח הגדול העונה השמינית תהילה אסודרי התחתנה אמש עם בחיר ליבה משה חדיף, באולמי נסיה וכל הקולגות לריאליטי התייצבו לחגוג ולהרים לה. את בוקר ההכנות לחתונה בחרה להעביר אסודרי לצד חברתה הטובה לבית האח הגדול, עדן סבן שהתלוותה לכלה הנרגשת במהלך כל היום בתפקיד השושבינה.

אסודרי הכלה, שנכנסה לבית הסגור רגע לאחר שקיבלה הצעת נישואים חלמה על היום הזה זמן רב כך שהשקיעה בחתונה ונראתה כמו נסיכה. עם שמלה תפוחה, כתר מנצנץ, לבבות מבלונים וכל המשפחה והחברים. על החלק האמנותי היה אמון הזמר איתי לוי שהרקיד את האורחים.


הרי את מקודשת לו. תהילה אסורי ומשה חדיף (צילום: לירון בר און ואור גפן)הרי את מקודשת לו. תהילה אסורי ומשה חדיף (צילום: לירון בר און ואור גפן)

בין החוגגים היו שני גולדשטיין ועומר גורדון שמצליחים לתחזק זוגיות יציבה ופוטוגנית, עדן סבן ואינדל קבדה שלמרות השמועות על משבר ביחסים שורדים קשר רציני, שם ברדוגו, כן היה גם אחד כזה העונה שעשה כל הזמן דאב, הזוג הקומי שמוליק ספן וכוכב פרי, דורין סגול שהייתה אמונה על עיצוב חליפת החתן, דורון מירן חזי חיים ועוד אחד לא קשור לחבורת פליטי הריאליטי חיים אתגר. ניכר חסרונו של האח הגדול יורם זק שהבטיח כי יכבד את הזוג ויגיע לחתונה.  


יאללה תרימו. איתי לוי ותהילהיאללה תרימו. איתי לוי ותהילה

באו לשמח חתן כלה. דורין סגול, חיים אתגרבאו לשמח חתן כלה. דורין סגול, חיים אתגר

נסיכהנסיכה

תמונת מחזור. שני ועומר, שם ברדוגו, חזי חיים כוכב ושמוליק תמונת מחזור. שני ועומר, שם ברדוגו, חזי חיים כוכב ושמוליק

מרימותמרימות

שיחת בנים. ברדוגו ועומר גורדוןשיחת בנים. ברדוגו ועומר גורדון

והתלבושת? כוכב פרי ובנהוהתלבושת? כוכב פרי ובנה
חברותחברות


מעריצה? אנדל ועדןמעריצה? אנדל ועדן