אחד מאירועי הנשים הגדול בישראל של חברת סופר פארם יצא לדרך! הבוקר נפתחו באופן רשמי אירועי הביוטי סיטי בביתן 1 בגני התערוכה בתצוגת אופנה של דודו בר אור וכל החברים מהתעשייה הגיעו להתעניין ולפרגן.

בין אלו שהגיעו, אחרי הרבה זמן שלא נראתה בפרונט נבחרה הזמרת זהבה בן לפתוח רשמית את התצוגה של דודו. אממה מסתמן כי זהבה הוקסמה מהדייסות החמות והטעימות ונכנסה למיטה של הדובון הקטן לתפוס תנומה קלה ושכחה לעלות לבמה להופיע. טוב, נו לא באמת, אבל גם לא כזה רחוק מהמציאות. הזמרת טיילה בין הדוכנים שהציעו מוצרי נשים במחירים זולים ולא שמה לב שהייתה אמורה לעלות כבר לבמה.


 

A post shared by Zehavaזהבה בן (@zehava_ben5) on


התצוגה נפתחה והלהקה החלה לנגן את הלהיט הנודע שלה "טיפת מזל", אך בן עדיין לא הראתה סימני הגעה. דודו ומפיקי האירוע נכנסו ללחץ והתחילו לחפש בבהלה את הזמרת האבודה, אך לשווא. רק בבית השני של השיר השני "געועים וחיבוקים" רצה בן לבמה תפסה את המיקרופון והחלה במופע. אז אם כבר קאמבק אז אחד כזה באיחור ובסטייל. עוד התייצבו נועה תשבי, גלית גוטמן, יובל שרף, קרן מור, רונית יודקביץ, שגית רביבו וחיים רביבו, אופירה אסייג, מיקי בוגנים, ניקול רידמן, ג'ודי ניר מוזס, אורנה דץ, דפנה לוסטיג, סנדרה רינגלר, שיר אלמליח, שירלי בוגנים, ציפי רפאלי, מאיה ורטהיימר, שביט ויזל, ליאת אשורי, שרון כידון ועוד


אש עליהם. סנדרה רינגלר ומוטי רייפ (צילום: רפי דלויה)אש עליהם. סנדרה רינגלר ומוטי רייפ (צילום: רפי דלויה)

כבר לא מזיעה. שביט ויזלכבר לא מזיעה. שביט ויזל

סטייל? שיר אלמליחסטייל? שיר אלמליח

מתחמקות מהחום. ליאת אשורי ואורנה דץמתחמקות מהחום. ליאת אשורי ואורנה דץ

אם אתמול הייתה בשנות ה-90, עכשיו היא ב-60. מאיה ורטהיימראם אתמול הייתה בשנות ה-90, עכשיו היא ב-60. מאיה ורטהיימר

לא רוצה לרקוד? אנה ארונובלא רוצה לרקוד? אנה ארונוב

חברות הכי טובות. יובל שרף וקרן מורחברות הכי טובות. יובל שרף וקרן מור

זוג נהדר. גלית גוטמן ויגאל אהוביזוג נהדר. גלית גוטמן ויגאל אהובי