5565086337001

תוכניות העבר שנדחו, יצאו לפועל. לפני שלושה שבועות היו אמורות להיפגש דר זוזבסקי וכל חברותיה הטובות ליום שכולו על טהרת הפינוק הנשי לרגל השקת הבושם החדש שלה NYlon בשיתוף עם חברת הדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

תוכניות ומציאות לחוד, ובאותו היום שלומית מלכה שהייתה בדרכה ליום הכיף שתכננה זוזובסקי לחברותיה, נחבלה בראשה בתאונת קורקינט קשה, הובהלה לבית החולים והאירוע כולו בוטל. אחרי שלוי התאוששה והספיקה לחזור לעצמה, האירוע יצא לפועל אתמול.כל החברות הטובות התייצבו בשעות הבוקר לפרגן לרגל השקת הבושם החדש והתחילו את החגיגה במסיבת בריכה מפנקת לבנות בלבד, משם אחרי איפור שיער ובגדים יפים הן המשיכו לאירוע השקה חגיגי, שם פגשו אורחים נוספים כמו יהודה לוי, אביב אלוש, סנדרה רינגלר, גפן ברקאי ואלכסה דול. אם חשבתם שהחגיגה נגמרה שם טעיתם, כי בסוף ההשקה, אוטובוס לימוזינה חיכה לחבורה והן המשיכו ל"אפטר פארטי" בבר ה"אריא".


החיים שלנו מתחתנת. דר זוזובסקי (צילום: אינסטגרם)החיים שלנו מתחתנת. דר זוזובסקי (צילום: אינסטגרם)

תודו שבא לכן להיכנס לחבורהתודו שבא לכן להיכנס לחבורה

מהבוקר חגגו שלומית מלכה, ירדן הראל, לירן כוהנר, מאיה ורטהיימר,ליקי רוזנברג המאמנת ואחרות וחגגו את "יום חתונתה" של זוזובסקי, כך כינו זאת בהומור בסטורי של האינסטגרם שלהן מאחר והתכוננה ליום הגדול כמו כלה. כל אחת קיבלה בושם במתנה, טיפול פנים מפנק עם מסיכת זהב, שמפניות בשפע, מוזיקה ומסיבת בריכה סוערת.


פרסום חינםפרסום חינם

חולה על נשיקות. עם לירן כוהנרחולה על נשיקות. עם לירן כוהנר

הכלה מוכנההכלה מוכנה

 

A post shared by Dar Zuzovsky (@darzuzo) on


 

A post shared by Gaia Shalita Katz (@gaiashk) on

צ'ירסצ'ירס

בלימובלימו

מאיה ורטהימר ודור קובינר (צילום: אולג בלואוסוב)מאיה ורטהימר ודור קובינר (צילום: אולג בלואוסוב)

זוג חמודים. שלומית מלכה ויהודה לויזוג חמודים. שלומית מלכה ויהודה לוי

רמות של כלהרמות של כלה