האישה והאגדה ג'ודי ניר מוזס, שתמיד מצליחה להותיר אותנו עם לסת שמוטה, החל בציוצים מרעישים בטוויטר שגולשים לרחבי העולם, כלה בגירושים המסעירים מסילבן שלום, הזוגיות החדשה, תמונות הביקיני הלוהטות והיריעה עוד קצרה מלהכיל, עושה זאת שוב. הפעם אשת השר בדימוס צייצה היישר מחופשה נוצצת בניו יורק לצד כוכבים כמו פירס ברוסנן, את דעתה הלא חיובית על אותה מתלוננת נגד הזמר שלמה גרוניך שבעקבות תלונתה הוגשה עדות נוספת .

ניר מוזס שאמורה בין היתר לתמוך בנשים ולעורר מודעות בכל מה שקשור לתלונות על הטרדות מיניות צייצה נגד אותה מתלוננת שנזכרה דווקא עכשיו אחרי 20 שנה להתלונן וכתבה: "חבל שלא חיכתה עוד איזה עשרים שלושים שנה". בתגובה לציוץ שלה זכתה ניר מוזס לתגובות קשות אפילו מגברים שהתקשו להבין איך היא זו שמבקרת את המתלוננת :"מקווה שלא נמתין עוד 20-30 שנה עד שגברים יפסיקו להטריד ועד שנשים תוכלנה להתלונן מבלי לחשוש מתגובות מזלזלות של אנשים בעלי חשיפה ציבורית גבוהה כמו שלך".


הפוסט בטוויטר שעורר את זעמם של גברים רבים (צילום: טוויטר)הפוסט בטוויטר שעורר את זעמם של גברים רבים (צילום: טוויטר)


גבר אחר רשם:"גו'די שנשים מגיבות ככה אני מתפלא שהיא לא לקחה את זה איתה לקבר". עוד כתבו: "מעניין אם בהקשר לסילבן גם היית רוצה שייחכו עוד 20 שנה". לא נראה שהיא מתייחסת לעקיצות האלו יותר מידיי אחרי שיצאה לדרך חדשה בחודש שעבר בו הספיקה לעבור פרידה ואפילו לחגוג את יום הולדתה ה-59.


התגובות מיהרו להגיע. (צילום: טוויטר)התגובות מיהרו להגיע. (צילום: טוויטר)עושה חיים שם בניו יורק. עם פירס ברוסנן (צילום: אינסטגרם)עושה חיים שם בניו יורק. עם פירס ברוסנן (צילום: אינסטגרם)


לוהטת בגיל 59. ניר מוזס (צילום : אינסטגרם)לוהטת בגיל 59. ניר מוזס (צילום : אינסטגרם)