אחרי שזכתה לחצי ביקורות מהזירה הפמיניסטית כפי שפרסמנו, בעקבות ראיון שהעניקה בו אמרה לפמיניסטיות 'שיקפצו לה', הזמרת מירי מסיקה התייצבה מול עדשות הפפארצי באירוע השקת תערוכת הציורים של הזמר והיוצר דוד ד'אור שנפתחה אמש בהאנגר 3 בנמל תל אביב. ד'אור שציין אמש יום הולדת 52 מוכיח שוב לכולם שהוא לא רק יוצר מצליח וזמר עם קול ערב אלא אומן בכל רמ"ח אבריו כשהציג ביום הולדתו את ציוריו בפתיחת התערוכה "העולם שאני מצייר".

חוץ ממסיקה שהגיעה באיחור לא אופנתי של שעתיים, לחלוק איתו את יצירותיו נצפה גם חברו הטוב מזה שנים, שר האוצר משה כחלון שהגיע עם אבטחה צמודה, הרגיש נינוח מול הפלאשים של צלמי הפפארצי וזכה לסיור אישי של הזמר המצליח. עוד נראו לאה שבת, אושרי כהן וזוגתו אריאל, קובי אפללו ואשתו אמילי, אורי זך, עמיר בניון, ארקדי דוכין, דינה אינשטיין ביתו של אריק אינשטיין ובן זוגה  ז"ל ואחרים.שיקפצו לה. מירי מסיקה מפרגנת בנוכחותה (צילום: ניר פקין)שיקפצו לה. מירי מסיקה מפרגנת בנוכחותה (צילום: ניר פקין)


חיבוק של חברים ותיקים. ד'אור והשר משה כחלון (צילום: ניר פקין)חיבוק של חברים ותיקים. ד'אור והשר משה כחלון (צילום: ניר פקין)

תפסה הרבה תשומת לב על השטיח האדום. דינה אינשטיין ובן הזוג (צילום: ניר פקין)תפסה הרבה תשומת לב על השטיח האדום. דינה אינשטיין ובן הזוג (צילום: ניר פקין)

הגיעו לפרגן. אושרי כהן וזוגתו אריאל (צילום: ניר פקין)הגיעו לפרגן. אושרי כהן וזוגתו אריאל (צילום: ניר פקין)

 

חברים טובים. ארקדי דוכין ודוד ד'אור (צילום: ניר פקין)חברים טובים. ארקדי דוכין ודוד ד'אור (צילום: ניר פקין)