לא תאמינו מי כוכב הריאלטי האהוב שלוהק לדוקו ריאליטי. בימים אלו, הליהוקים ל"גולסטאר" בנים העונה השישית בעיצומם. בעוד גולסטאר בנות עוד לא עלתה לאוויר, סוכנות ADD היוצרת של הסדרה להוט, כבר עומלת על ליהוקים של הגבגברים הבאים בתעשייה שיתחרו עם קבוצות זרות במגרש הכדורגל. אחרי שמות כמו ג'ובנאי רוסו, נירו לוי, אנדי רם, דן שפירא, קובי עוז, צביקה פיק, שלומי קוריאט, גל אוחובסקי ואחרים שכיכבו בעונות הקודמות, בסוכנות נערכים לליהוקים החדשים.

כפי שדווח עד כה לעונה הבאה יצטרפו חמימו שועי, יוצא האח הגדול שלוהק וחתם לעונה החדשה וטום פטרובר הסולן של להקת היהודים שנמצא בשלבי משא ומתן מתקדמים. כעת מתווספים שמות נוספים שנמצאים במו"מ עם חברת ההפקות. ביניהם כוכב האח הגדול האהוב בכל הזמנים קותי סבג זוכה העונה הרביעית, מנחה בטלוויזיה, מגיש ברדיו אקס יאנה יוסף ובזוגיות עם השחקנית המהממת מגי אזרזר. לא רק סבג צפוי לקחת חלק בעונה הבאה גם הזמר מאור גמליאל שמוכר לנו עם השיר הנודע מושיקו "יוצא מהארון" והשתתף בראליטי של קשת "בכוכב הבא לאירוויוזיון" לפני כשנתיים. בנוסף גם שמו של הזמר המזרחי בוגר העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך" עמוס אלגלי עלה על הפרק.

כידוע ליהוקו של סבג שגדל בבית שמש הוא מתבקש לאור העובדה שהוא מזוהה כחולה כדורגל ואוהד שנים את קבוצת בית"ר ירושלים. לפני כחמש שנים כשזכה בגמר האח הגדול 5, שחקני קבוצת בית"ר י-ם הפתיעו את האוהד המפורסם ובירכו אותו על הניצחון.

עונה חדשה בפתח. "גולסטאר" (צילום: שוקה כהן)עונה חדשה בפתח. "גולסטאר" (צילום: שוקה כהן)


 

מגי הולכת להתגעגע אליו. קותי סבג חולה כדורגל (צילום: אור גפן)מגי הולכת להתגעגע אליו. קותי סבג חולה כדורגל (צילום: אור גפן)