אז אומנם אין לנו בארץ ממשלת ממלכה, אבל כבר יש לנו מלכה אחת שראויה ליחס מועדף, קרובה לצלחת ולהנהגה הפוליטית שגם מכתיבה לנו ז'רגון משלה ואת צווי האופנה של מותגי העל. היישר מהשטיח האדום של תצוגת האופנה של הרמס בפאריס לבית המלוכה הישראלי. המעושרת ניקול ראדימן התייצבה יחד עם ילדיה ריצ'י ומישל לצילומי קמפיין רשת ההנעלה של 'גלי' להם היא נבחרה לשמש פרזנטורית. את כל כספי הקמפיין כפי שדיווחנו ראידמן תורמת לבתי חולים לילידם ועמותות התומכות ביחדים נזקקים, סכום של חצי מיליון שקלים.

משפחה אחת מאושרת ומאד עשירה. ניקול ראידמן, בעלה מיכאל צ'רנוי והילדים, מישל וריצ'י. (צילום: אלכס ליפקין)משפחה אחת מאושרת ומאד עשירה. ניקול ראידמן, בעלה מיכאל צ'רנוי והילדים, מישל וריצ'י. (צילום: אלכס ליפקין)

הצילומים נערכו באחוזה מפוארת ברמת השרון שתואמת את המסר של הקמפיין ואת המהות כולה של ראידמן. לסט הצילומים הפתיע והגיע האבא והבעל מיכאל צ'רנוי, שחיזק ועודד את הדוגמנים של הבית. עוד התייצבו לפרגן חברתה הטובה של ראידמן, גלית גוטמן שבתה שימשה פרזנטורית למותג בעונה הקודמת. צ'רנוי שנוטה בדרך כלל להתרחק מעדשת המצלמה, שהבין שמדובר ביום שגרתי לאשתו אבל יום מיוחד לילדיו ולכן חרג ממנהגו והגיע לסט הצילומים.סיי צ'יז!!!! הגברת ראידמן והילדודס (צילום: אלכס ליפקין)סיי צ'יז!!!! הגברת ראידמן והילדודס (צילום: אלכס ליפקין)


המעושרת והמאושרת בקמפיין לרשת 'גלי' (צילום: אלכס ליפקין)המעושרת והמאושרת בקמפיין לרשת 'גלי' (צילום: אלכס ליפקין)

 


קיבלו מאמא בגנים את האהבה למצלמה. ריצ'י וניקול (צילום: אלכס ליפקין)קיבלו מאמא בגנים את האהבה למצלמה. ריצ'י וניקול (צילום: אלכס ליפקין)