האחות הבכורה לבית משפחת קרדישיאן לא מפסיקה לספק כותרות צהובות ואחרי הזוגיות עם יונס בנג'ימה, והסכסוך המתוקשר עם אבי ילדיה הסורר סקוט דיסיק, מספקת לנו קורטני קרדשיאן כמה רגעי נחת חושפניים. קורטני העלתה לעוקבים אחריה ברשתות תמונה פרובוקטיבית שלה בעירום מלא, לצד הכיתוב "איך להראות טוב בעירום". היא אומנם מסתירה את האיברים האינטימים בתנועות מגרות אבל לא משהו שכבר לא ראינו.


"איך להראות טוב בעירום" צנועה את לא. קורטני קרדשיאן רותחת (צילום: אינסטגרם)"איך להראות טוב בעירום" צנועה את לא. קורטני קרדשיאן רותחת (צילום: אינסטגרם)

זאת לא הפעם הראשונה שהציבור נחשף לעירום של האם הפרובוקטיבית לשלושה, כזכור באפריל האחרון העלתה הקרדשיאנית לרשתות תמונות עירום מלא שלה כשהיא שוכבת עירומה בבריכה במהלך חופשה אקזוטית שלה בפורטו ריקו יחד עם חברותיה הטובות, שם פרקה כל עול. אז בזמן שקים, קיילי וקלואי מתעסקות בהריונות ותינוקות, קורטני שסימנה כבר וי על לעשות ילדים, מתמקדת בלהוריד בגדים ולהראות מיליון דולר. בטיימינג מופלא, בדיוק כאשר תוכנית הריאליטי המצליחה של המשפחה הכי מטורפת בארה"ב, חוגגת עשור. ניפגש בשערורייה הבאה.


 

THE KARDASHIAN DECADE

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) onלא מפסיקות לייצר כותרות. האחיות לבית משפחת קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)לא מפסיקות לייצר כותרות. האחיות לבית משפחת קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)

 


 

on my app

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on