כשאשתו הדוגמנית של איש העסקים טדי שגיא מחליפה עשור זו סיבה מספיק טובה להפיק אירוע מושקע ומתוקשר. רק בספטמבר האחרון הפך שגיא לאבא בפעם הרביעית בחייו כשאשתו יעל נזרי הביאה לעולם פעוטה נוספת, אז הוא גם חגג אירוע בת מצווה מהחלומות לבתו הבכורה יולי וכעת הפוקוס עובר לאשתו, מלכת היופי לשעבר שחזרה במהרה לנתוניה המרשימים של לפני ההריון.

החגיגה נערכה בביתם המפואר שעובר בימים אלו שיפוצים, ולמעט החברה הטובה מהעבר בר רפאלי שאר שלל החברים לבשו את מיטב מחלפותיהם והביאו מתנות יקרות לכלת השמחה שלבשה חליפת כלולות לבנה ביניהם, לירן כוהנר ויערה בנבנישתי, הזמר משה פרץ שהגיע על תקן הצד האומנותי של הערב, ניקול ראדימן ובעלה מיכאל צ'רנוי שאפילו רקדו לצלילי המוזיקה המזרחית, פנינה רוזנבלום בגיל 62 עם שמלת מיני ומגפי ברך לצד בעלה רוני סימנוביץ,מרינה קבישר ואחרים.


שיק. פנינה רוזנבלום ורני סימנוביץ (צילום: אמיר מאירי)שיק. פנינה רוזנבלום ורני סימנוביץ (צילום: אמיר מאירי)

כלת השמחה והחתן שלה.כלת השמחה והחתן שלה.

העתיקה את החולצה מרוסלנה? מרינה קבישרהעתיקה את החולצה מרוסלנה? מרינה קבישר

יפות יפות. יערה בנבנישתי ולירן כוהנריפות יפות. יערה בנבנישתי ולירן כוהנר


>בסוף השבוע האחרון נערכו אודישנים למאות מתמודדות שהגיעו להתחרות על תואר הפרזנטורית החדשה של רשת הנעליים והתיקים FETISH. מאות המתמודדות הגיעו לקניון הזהב בראשל"צ כשהן עוטות מסכות על הפנים, במטרה למצוא את סינדרלה עם כף הרגל הרגל המושלמת. בחבר השופטים כיכבו המכורות לנעליים בעצמן שלא קיבלו את הג'וב הנוצץ- נטלי דדון ואושיית הרשת אבישג נגר ומי שהנחתה את אירוע היא זוכת "הזוג המנצח" דנית גרינברג.

כדי להוכיח שהוא הבעל המושלם, אליאב אוזן הגיע לפרגן לאשתו גרינברג במהלך האירוע וכשזו מדדה נעליים, הוא חיכה בסבלנות. אחרי התלבטויות יצאה גרינברג עם שלושה זוגות נעליים, ואליאב הראה לכולם מה היא זוגיות מפרגנת וסחב עבורה את השקיות לרכב.


בעל תומך. דנית גרינברג ואליאב אוזן (צילום: ס.ר.פ צילומים)בעל תומך. דנית גרינברג ואליאב אוזן (צילום: ס.ר.פ צילומים)

חבר השופטות. נטלי דדון ואבישג נגרחבר השופטות. נטלי דדון ואבישג נגר


>אלי פיניש מצא בילוי מצחיק עם האישה הטרייה שלו שלי לביא והוא לקח אותה להשקה החגיגית של המופע החדש של יונתן ברק, שחוגג בין היתר 18 שנה על הבמות. בין החברים שהגיעו לפרגן מיכל ינאי, גיא מזיג ויעל לבנטל.


אלי פיניש (צילום: אביב חופי)אלי פיניש (צילום: אביב חופי)

מצחיקול. יונתן ברקמצחיקול. יונתן ברק

> נכון שהתגעגעתם לאביבה תבורי? אז רק שתדעו שהיא הצטרפה לכוכבות נוספות בהפקת שיער מיוחדת במהלכה הן חזרו אחורה בזמן והציגו לוקים מתקופות שונות החל משנות ה-60 ועד היום. תבורי חזרה לשנות ה-70עבור מעצב השיער גיא צרפתי, ענבר פיניאבסקי שחזרה לשנות ה-60 בעזרת מעצב השיער ערן ויצמן,ליאת אשורי שהפכה למדונה בגרסה דארקית במיוחד בעזרת מעצב השיער שרון פור ועוד.


מתכוננות. אביבה תבורי וענבר פיניאבסקי (צילום: מני פאל)מתכוננות. אביבה תבורי וענבר פיניאבסקי (צילום: מני פאל)


>תגידו מזל טוב, בן נתן התארס. טוב תרגעו, יש הסבר הגיוני. במהלך יום הולדת ה-30 של יורשת המיליונים אלינור קופלר, בתם של לאון קופלר (הבעלים של סופר פארם) ועירית שטראוס (קונצרן שטראוס), היא קיבלה הצעת נישואים וטבעת יהלום גדולה, מבן הזוג עו"ד רועי בן נתן אחיו התיאום של עמרי בן נתן יוצא האח הגדול. רק נקווה שזה לא ייגמר בתיאום עם התאום- שנפרד מהארוסה קסניה טרנטול קצת לפני החתונה.


רואים כפול. עמרי בן נתן, אלינור קופלר ורועי בן נתן (צילום: פרטי)רואים כפול. עמרי בן נתן, אלינור קופלר ורועי בן נתן (צילום: פרטי)