אחרי שמדינה שלמה, שנחשפה לידיעה כאן ב- TMI לראשונה נדהמה לשמוע על הזוג החדש בביצה אורנה בנאי וכוכבת "מטומטמת" בת חן סבג בזוגיות, יש מצב שזה לא כל כך הסתדר? רק לפני כמה ימים דווח באתרים השונים כי השתיים סיימו בילוי בנשיקה על הלחי, כשכל אחת פונה לדרכה ושוב יש רמזים לכך שהאהבה כבר לא כל כך פורחת.

אמש התקיימה הצגת הבכורה "אנשים טובים" של תיאטרון חיפה בתל אביב בבימוי של איציק ווינגרטן ובכיכובה של אסי לוי והשחקנית הטרייה זוכת האח הגדול טהוניה רובל. בין האורחים שבלטו בפרימיירה נראתה אורנה בנאי שהגיעה לפרגן לחברתה הטובה אסי לוי. גם בת חן סבג, זוגתה של בנאי הגיעה לאירוע אך משום מה השתיים לא נכנסו יחדיו לאירוע ואף שהתבקשו על ידי גופי התקשורת לתמונה משותפת הן סירבו.


היא כן מקבלת חיבוק. אסי לוי ואורנה בנאי (צילום: איציק בירן)היא כן מקבלת חיבוק. אסי לוי ואורנה בנאי (צילום: איציק בירן)

אז רגע לפני שאתם מודאגים נעדכן כי הכל שקט בגזרת הנאהבות בנאי וסבג שממשיכות לתחזק זוגיות יציבה, אך מנסות לשמור אותה רק לעצמן ולא מול עיני התקשורת. לראייה, כשהתחילה ההצגה הן נכנסו יחדיו וישבו ביחד ומקורבים מספרים שהן אפילו חזרו לאותו הבית. בקבלת הפנים נרשם איחוד מרגש בין סבג לשחקן גבי עמרני שלקח חלק בסדרה מטומטמת. עוד התייצבו ישי גולן שהגיע עם בתו סופיה שהולכת בדרכו של האב ועושה צעדים ראשונים בתיאטרון ועולם המשחק, דליה מזור, יעל דן, יאיר ניצני ואחרים.


וחיבוק בנפרד מבת חן.וחיבוק בנפרד מבת חן.

האיחוד. בת חן וגבי עמרניהאיחוד. בת חן וגבי עמרני

לא רק כוכבת ריאליטי- גם שחקנית. טהוניה רובללא רק כוכבת ריאליטי- גם שחקנית. טהוניה רובל

גם היא פה. דליה מזורגם היא פה. דליה מזור