האם סוף השנה הוא עיתוי מושלם בשביל הסלבס כדי לפרוק כל עול ולוותר על הלוק המוקפד לטובת חליפות פיג'מות ססגוניות? כי בשבת האחרונה של שנת 2017, מיטב הכוכבים ויתרו על שלב ההתלבשות וההתארגנות ויצאו מהבית בבגדי המיטה.

לא סתם יעל גולדמן ההריונית ובעלה אורי פפר, גיא גיאור ואשתו לירן כוהנר, אנחל בונני ועוד רבים הסתובבו ברחובות תל אביב בפיג'מות, האחראית לאווטפיטים המשונים שלהם היא לא אחרת משלומית מלכה! שבוע אחרי התאריך והמסיבה בסטודיו כושר שלה בטייצים ודופק גבוה, ומסיבת חג המולד עם חברות החליטה הדוגמנית והנשואה הטרייה להזמין את כל חבריה למסעדת אריא בתל אביב כשהקוד לבוש הוא - פיג'מות!


דובי שהיא חד קרן! שלומית מלכהדובי שהיא חד קרן! שלומית מלכה

דובי את דובי. עם יהודה לוידובי את דובי. עם יהודה לוי

תחילה הגיעו לאורחה אינטימית 30 בני משפחה וחברים קרובים בלבד, כשעל התפריט (הצמחוני כמובן, כמו שלומית) היה אמון השף גיא גמזו. בשעה 15:00 הצטרפו כ-150 חברים נוספים לחגיגה של חדי קרן, טווסים, ואיך אפשר בלי דובים. מלכה כיבתה את הנרות על עוגה שועצבה בצורת דובי, הכינוי שלה ושל בעלה יהודה לוי ועל העוגה היה כתוב " מזל טוב דובי, שהיא חד קרן". באו לברך: ירדן הראל והבעל עמרי, מאיה ורטהיימר, יערה בנבנישתי, רמי פורטיס, דנה גרוצקי, שביט ויזל, מאמנת הכושר ליקי רוזנברג ועוד.


איזה יופי! שביט ויזל ויערה בנבנישתיאיזה יופי! שביט ויזל ויערה בנבנישתי

עוגה דלת קלוריות? ליקי המאמנתעוגה דלת קלוריות? ליקי המאמנת

חלומה של כל הריונית. יעל גולדמן ואורי פפרחלומה של כל הריונית. יעל גולדמן ואורי פפר

הכי פשוט הכי יפה. ירדן הראל ובעלה עמריהכי פשוט הכי יפה. ירדן הראל ובעלה עמרי

מלכת יופי גם בפיג'מה. לירן כוהנר וגיא גיאורמלכת יופי גם בפיג'מה. לירן כוהנר וגיא גיאור

היחידה בוואנזי? דר זוזובסקיהיחידה בוואנזי? דר זוזובסקי

והאופניים מה איתם?והאופניים מה איתם?

השקיעה בנעלי בית. דנה גרוצקיהשקיעה בנעלי בית. דנה גרוצקי

זו אהבהזו אהבה