כל שלישיית מה קשור (פלוס עמוס תמם) בילו יחד מהילדות שלהם, אז איזה כיף להם כששתי נשים מהחבורה בהריון באותה התקופה? ענבל שלוי אשתו של שלום מיכאלשווילי בהיריון השלישי שלה ויאנה יוסף, אשתו של ציון ברוך בהריון השני שלה ויחד הן מעבירות את תקופת הדגירה.

אתמול, התייצבו השתיים בהשקת חנות הפופ אפ הראשונה בישראל של פאקו ראבן: פאקו מרקט כשהן בהריון מתקדם, בעוד ששלווי הציגה את הבטן, יאנה יוסף לא הסירה בכל האירוע את המעיל והסתירה את ההיריון המתפתח. עוד נצפתה גם ג'ני צ'רוואני שנמצאת בהריון מתקדם ומצפה לבת נוספת שהגיעה לאירוע עם בתה הקטנה אמילי .


הכי שיק זה בטן הריון. ענבל שלוי, יאנה יוסף, ג'ני צ'רווואני (צילום: דנה קופל)הכי שיק זה בטן הריון. ענבל שלוי, יאנה יוסף, ג'ני צ'רווואני (צילום: דנה קופל)

עוד הגיעו וקיבלו חשק מהאמהות ההריונית אסי עזר ובחיר ליבו אלברט אסקולה שלרגע הסירו מסכות והציגו צד רך, רגיש ועדין כשאחזו תינוק מתוק בידיהם ונראו כמי שלגמרי בשלים ומוכנים לעשות את הצעד הבא ולהביא יחד לעולם ילד משותף- אין עוררין שהם יהיו הורים למופת. באירוע פגש עזר את המחליפה שלו לאח הגדול המנחה החיננית קורין גדעון שהגיעה להריח את הניחוחות בחנות החדשה.


אסי ואלברט עם הבייביאסי ואלברט עם הבייבי

גם קיבלה חשק? קורין גדעוןגם קיבלה חשק? קורין גדעון

לפני הריח של החיתוליםלפני הריח של החיתולים

רוני מאנה מוכן להתקפת בנות?רוני מאנה מוכן להתקפת בנות?