נכון שהוא לא היה בדיוק הפארטיונר הכי גדול בביצה אך מאז הפרידה מעדי סיגלר הוריד גלעד שליט פרופיל ונעלם מהרדאר, וזה שונה כי בתקופה בה היה בזוגיות עם סיגלר היא נהגה לעלות תמונות משותפות של השניים כך שזכינו לעקוב מקרוב אחר חייו.

מאז הפרידה הייתה דממה, עד אתמול שהרווק הטרי התייצב באירוע השנתי של גולדסטאר סאונד סיסטם בהאנגר 11 בנמל תל אביב למופע של אביב גפן. שליט הגיע ככל הנראה עם חבר בשעה מוקדמת והצליח לתפוס מקומות ישיבה. כשקלט שליט את ההריונית ג'ני צ'רוואני עומדת, הוא הציע לה לשבת ופינה את מקומו עבורה. גם בעמידה הספיק "הילד של כולם" לספוג את המסרים הפוליטיים של גפן ואמירותיו נגד ביבי ואף לצפות בתמונות ששיגר גפן על גבי המסכים של יאיר נתניהו ואביו ראש הממשלה בעקבות פרשיית ההקלטות הנסתרות.


חמוד. גלעד שליט (צילום: שוקה כהן)חמוד. גלעד שליט (צילום: שוקה כהן)

ג'נטלמן. צ'ני צ'רוואניג'נטלמן. צ'ני צ'רוואני

גם רוני מאנה לא נותר אדיש למחווה הג'נטלמנית של גלעד שליט עבור אשתו ההריונית ג'ני צ'רוואני ומסר :"שמעתי על זה דרך הידיעות שהתפרסמו. ג'ני לא סיפרה לי. אני רוצה להודות לו אני מאד מעריך ומוקיר הוא גנטלמן אמיתי וכל הכבוד לו. אני מאחל לו את הכל הטוב בעולם ומגיע לו בלי קשר למחווה לאישתי"

חוץ משליט בלטו במתחם ה-vip מירי מסיקה שהתקרחנה עם הצמד אורנה בנאי ובת חן סבג, אריק ברמן, רן דנקר, הילה סעדה, אמיר דדון, אימרי זיו, שביט ויזל ובעלה, משה אשכנזי ועוד.


שיא השיק. שביט ויזלשיא השיק. שביט ויזל

הופתענו מהסיגריה! מירי מסיקה ואורנה בנאיהופתענו מהסיגריה! מירי מסיקה ואורנה בנאי

"ביבי לא אשם, אנחנו אשמים". אביב גפן"ביבי לא אשם, אנחנו אשמים". אביב גפן

רן דנקררן דנקר

מה קורה ונסה? הילה סעדהמה קורה ונסה? הילה סעדה

מאוהבות. בת חן סבג ואורנה בנאימאוהבות. בת חן סבג ואורנה בנאי