לזה לא ציפינו! בעוד שהאקס הראשון עומר אדם קורע את היכל מנורה תל אביב, מעיין אשכנזי נפגשה לראשונה מול המצלמה עם האקס העוד יותר מיתולוגי, אביחי אוחנה. השניים, הגיעו אמנם בנפרד לחגוג לאיש יחסי הציבור נתנאל מויאל יום הולדת 28 במועדון הקריוקי "מי און דה מייק" אבל הם נראו הרבה יותר מסתם חברים טובים. 

ימים ספורים אחרי שאשכנזי סיפרה כי עוד אין לה תוכניות לוולנטיין דיי אבל היא בונה על אוחנה, נראה שהשניים קרובים מתמיד לקאמבק, למרות שהמנהלים של השניים מכחישים בתוקף. אם תסתכלו על התמונות, הם צמודים, מתחבקים ולוחשים אחד לשנייה דברים באוזן. אשכנזי, אפילו העלתה לרשתות החברתיות שלה סרטון בו אוחנה מבצע את השיר "אחרי הכל את שיר" כשהיא לאחר מכן שרה את "לזאת שניצחה" של עדן בן זקן. 


מחכים לאישור רשמי. מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: ליאור פינקסון)מחכים לאישור רשמי. מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (צילום: ליאור פינקסון)

בין הנוכחים במקום היה ניתן למצוא את: הצמדים קטריקס ודורון ביטון ואיב אנד ליר, היוטיוברית אשלי וקסמן בקשי שהגיעה הישר מחופשה בקנדה, אושיית הרשת והאופנה קים אור אזולאי שהגיעה יחד עם ה-BFF השחקן עומר חזן, מאמנת הכושר אירה דולפין, השחקן עודד פז ועוד.

מעיין אשכנזי אולי תפתיעי אותנו בהודעה משמחת לתחילת השבוע? "לא חזרנו הגענו לפרגן לחבר משותף"


חיבוק דבחיבוק דב

מה אתם אומרים?מה אתם אומרים?

ותודה לזה שחיבר בינהם שוב. נתנאל מויאלותודה לזה שחיבר בינהם שוב. נתנאל מויאל