בהפקת האח הגדול נמצאים בעיצומם של הכנות אחרונות לקראת עלייה לשידור בתחילת חודש מאי הקרוב . העונה החדשה שתשודר לראשונה בזכיינית רשת 13, גם תביא עימה לא מעט שינויים לפורמרט ולא רק במנחים, הכוללים את אסי ישראלוף , עופר שכטר ולירון ויצמן כמו גם באח הגדול עצמו שהפך לאישה.

כעת מסתבר שגם בית האח הגדול צפוי להיות גדול מהעונות הקודמות , ולכן גם מספר המצלמות שמתעדות את הבית 24/7 הוכפל. אם לא די בשינויים הקוסמטיים, גם כניסת הדיירים החדשים לבית תתחלק בין שני פרקים שונים מתוך הארבעה שישודרו בשבוע, ולא תתפרס על פני פרק אחד כפי שהיה נהוג עד כה.

ומה עולה בגורל פרס האח הגדול שיוענק לדייר האחרון שייצא מהבית? אז להבדיל מהעונות הקודמות בזכיינית קשת בהם זכה הדייר האחרון בדירה חדשה, הפרס ישוב להיות מיליון שקלים במזומן. 


מרשת 13  נמסר בתגובה:״אנו מודעים לעניין הרב סביב האח הגדול ב״רשת13״, אולם כשיהיה מה לעדכן נעשה זאת בשמחה". 

כזכור, העונה החדשה של "האח הגדול" תעלה בעוד חודש. כמו בכל פעם, בסמוך לכניסה החגיגית לבית "רשימות דיירים" כאלה ואחרות מופצות ברשת ומנסות לחשוף מי יכנס לבית המצולם במדינה. ימים ספורים אחרי שרשימה דומה רצה ב"וואטס אפ" והכילה שמות מופרכים כמו נסרין קדרי, דנה אינטרנשיונל, יואב אליאסי ("הצל") ורוני מאנה (שרק בשבת האחרונה הפך לאבא לתינוקת) היום הגיעה ל- TMI רשימה שהרבה יותר קרובה למציאות.

מקורות רבים דיווחו כי ההפקה החדשה של "רשת" עובדת השנה על עונה פוליטית כך שליהקו מתמודדים בעלי דעות פוליטיות מובהקות מכל הקשת הפוליטית, כולל מהמגזר החרדי מה שגורם לנו לחשוב כי הרשימה בהחלט עשויה להיות נכונה. למרות שב"רשת" כמובן מכחישים, שכן הם לא יכולים לחשוף את זהות המתמודדים לפני הכניסה לבית, יש סיכוי גדול שתראו על המסך שלכם 24/7 את ענבר, הבת של חבר הכנסת דוד ביטן, מוחמד זועבי, האחיין של חנין, ליאור אסולין שחקן כדורגל (שגם הופיע ברשימה הקודמת), אהרון מילץ כתב ב"הארץ", בדואית עוסקת בהייטק מרהט אבל קבלו מי עוד נמצאת ברשימה: זוהר שדה, אחותו הלבקנית של אלירז שדה שזכה בעונה הרביעית. 

כנראה שבינתיים תאלצו להישאר באפלה ולהיות סבלניים ורק בערב הפותח את העונה ב5.5 תוכלו לשמוע את אסי ישראלוף, עפר שכטר ולירון ויצמן מכריזים על הדיירים אחד אחד. לאחר פרסום הרשימה הכחישו במשפחת ביטן כי בכוונת הבת ענבר להשתתף בתוכנית ואמרו כי אין דבר רחוק מכך.