פרסום ראשון: לא הכל ורוד ונוצץ בגזרת צמד כוכבי הריאלטי המתקאמבקים אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי, כי היום בערב צפויה להם הפתעה מאד לא נעימה בנוסח של כתב תביעה על סכום של למעלה מרבע מיליון שקלים. אושר אילוז, בן דוד של אוחנה תובע את מעיין אשכנזי בסך של 283,232 שקלים בגין לשון הרע ודיבה, פרסום עלילות שווא ודברי בלע שגרמו לו נזקים כבדים ופגיעה קשה בשמו הטוב. כעת הוא יוצא למאבק משפטי לטיהור שמו וגם דורש פיצויים על הנזק שלטענתו גרמה לו אשכנזי.

היו בקשר טוב. אביחי אוחנה ואושר אילוז (צילום: פרטי)
היו בקשר טוב. אביחי אוחנה ואושר אילוז (צילום: פרטי)

למי שהספיק לשכוח, לפני כחודשיים התראיינה אשכנזי ל"חדשות עשר" וחשפה כי מאז שיצאה מ"האח הגדול" יש מטרידן שעוקב אחריה ועושה לה שיימינג ברשתות באמצעות פרופילים פיקטיביים ודפוס קבוע של השמצות קללות ואיומים "זה בן אדם שבא להרוס אותך" אמרה אשכנזי והוסיפה "אני לא מאחלת את מה שעברתי לאף אחד, לא את הלילות בלי שינה, לא את האיומים שההורים שלי היו צריכים לקרוא. זאת הייתה תקופה נוראית בחיי".אשכנזי שחשדה באילוז, כי ניהל בעבר חשבון מעריצים לאוחנה בעת ששהה בבית הזמינה חוקר פרטי שבנה פרופיל לסטוקר וזיהה לכאורה כי מדובר בבן דוד של אוחנה כפי שחשדה אשכנזי. בין היתר, הסיטואציה גרמה לאוחנה להיות לגמרי מופתע שקרוב משפחה שלו מעורב לכאורה באיומים על זוגתו והוא ניתק מיד כל קשר עם בן דודו ונוצר קרע במשפחה.

קרע במשפחה. אביחי ומעיין (צילום: אינסטגרם)
קרע במשפחה. אביחי ומעיין (צילום: אינסטגרם)

אשכנזי אף שלחה מכתב התרעה לפני תביעה לאילוז הדורש התנצלות ופיצוי כספי אלא שאילוז ממשיך להכחיש באופן גורף את הטענות המיוחסות לו ומרגע פרסום הכתבה וחשיפת שמו בתקשורת הוא טוען כי לכאורה הוא סובל מ"שיימינג" ופגיעה קשה בשמו הטוב, תוך השפלתו ורמיסת כבודו לצד נזקים כבדים הכרוכים בכך.

בכתב התביעה מטעם בא כוחו עו"ד רועי טיבי נכתב: "כל זאת עשתה התובעת (אשכנזי) על ידי פרסום "פייק ניוז" אודות התובע שמתהלך כיום עם אות קין טבוע על מצחו". לטובת כתב התביעה גם ערך התובע בדיקת פוליגרף בו יצא דובר אמת באופן מוחלט ותוצאות הפוליגרף מציגות כי להאשמות החמורות של אשכנזי אין אחיזה במציאות.

(צילום: ענת מוסברג)
(צילום: ענת מוסברג)

אושר אילוז מסר: "אני מבין שמעיין עברה חוויה לא נעימה אבל לא מתקנים עוול בעוול. החודשיים האחרונים היו סיוט, נגרם לי ולמשפחתי עוול גדול ובלתי נתפס, לא ייתכן שרומסים אדם בצורה כזו על לא עוול בכפו . אני אלחם בכל דרך חוקית ואנקה את שמי".

עו"ד רועי טיבי המייצג את אילוז מסר: "מדובר בתביעה מוצדקת ונכונה לטיהור שמו של מרשי אשר הושמץ על ידי הנתבעת בפומבי ובכלי התקשורת תוך סילוף האמת ויצירת פייק ניוז כך ממש, אשר גרמו לפגיעה קשה בשמו הטוב של מרשי ולנזקים כבדים".


נתנאל מויאל
מנהלה של אשכנזי מסר: "אין תגובה"

(צילום: רפי דלויה)
(צילום: רפי דלויה)