אחרי חודשים בהם ניסה להחביא אותה מאור הזרקורים, אייל ברקוביץ התייצב אמש באירוע מתוקשר עם בת הזוג החדשה שרון כהן ואף אפשר לצלם הפפראצי לעשות צילום משותף וזוגי ראשון שלהם לתקשורת. כבר מזה חמישה חודשים שהמנחה ופרשן הכדורגל חובק זוגיות יציבה ולא מדובר בשידוך עם אופירה אלא עם כהן, גרושה פלוס שניים, שאת תמונותיה ראיתם כאן ב- TMI לראשונה.

ברקוביץ' ניסה להרחיק את הקשר החדש מאור הזרקורים אבל לא נמנע מלהזכיר בתוכניתו בכל הזדמנות את הזוגיות החדשה שלו עם אשת התלתלים המסתורית. אתמול בערב הוא החליט להוציא את הזוגיות מהארון והתייצב איתה באירוע ענק לציון 70 שנה לאל על שנערך ללקוחות המיוחדים שזכו ליהנות מהופעה של עומר אדם בלייב פארק בראשל"צ.

 

מה אתם אומרים? חמודים? אייל ברקוביץ' ושרון כהן (צילום: אלירן אביטל)מה אתם אומרים? חמודים? אייל ברקוביץ' ושרון כהן (צילום: אלירן אביטל)

כמה שולחנות ספורים מברקוביץ' ישבו האורחות שלו בתוכנית, נטע אלחמיסטר ובן זוגה רמי גרשון ולצידם הכלה בקרוב קורל סימנוביץ' שחזרה זה עתה עם חברותיה הטובות ממסיבת רווקות סוערת באילת והגיעה למופע של עומר אדם עם החברות, נטולת הארוס שלה סרג'י רוברטו.


בקרוב תלבש לבן. קורל סימנוביץ'בקרוב תלבש לבן. קורל סימנוביץ'

נראה לנו שהגיע הזמן לטבעת. רמי גרשון ונטע אלחמיסטר נראה לנו שהגיע הזמן לטבעת. רמי גרשון ונטע אלחמיסטר

איפה כל החברות שלך?איפה כל החברות שלך?

אוהבים אותךאוהבים אותך

נשיקה לסיוםנשיקה לסיום