חבר הכנסת השנוי במחלוקת אורן חזן מצליח בכל פעם מחדש לתפוס כותרות על פעילות חריגה כזאת או אחרת. מה"סלפיז" הנודעים לשמצה שלו לצד דונאלד טראמפ, בפליטות הפה והתבטאויות שגרמו להשעייתו מהכנסת, הסכסוכים המתוקשרים והתביעות בין היתר עם הפרשן הפוליטי עמית סגל ואם לא די בכך רק אתמול פתח חזן חזית נוספת כשקרא לפיטוריה של ה"מקומטת" כך כינה את פרזנטורית רשות המים רננה רז לאור הציוץ ששיתפה בו חשפה כי היא מתביישת בתצלום הסלפי שערך חזן עם השרים וראש הממשלה.

אם חשבתם שעכשיו הוא קצת יירגע וייקח פסק זמן טעיתם כי ח"כ השתתף בצילומי הקליפ הפרובוקטיביים של הדוגמן שון בלאיש לשירו החדש "לוקה". חזן שגילם שף קונדיטור לא הצטלם לבדו בקליפ אלא לצד דוגמנים לבושים בתחתונים או ללא חלק עליון וכוכבות האח הגדול בלוקים ססגונים וחושפניים.


פאן עם לירז. אורן חזן ולירז אסייג (צילומים: אור גפן)פאן עם לירז. אורן חזן ולירז אסייג (צילומים: אור גפן)

הצליח לאגד את כולם. שון בלאישהצליח לאגד את כולם. שון בלאיש

לירז אסייג
שפגשה לראשונה את המודחת אינה סטיוארט מי שהתחילה ברומן עם סמואל חגאי שנקטע עם הדחתה, הלן הוד, מעיין אשכנזי, תאלין אבו חנא, עומר קינן ודורין סגול.
מה קורה כאן?? מעיין אשכנזי, דורין סגול, תאלין אבו חנא, אינה סטיורט ולירז אסייגמה קורה כאן?? מעיין אשכנזי, דורין סגול, תאלין אבו חנא, אינה סטיורט ולירז אסייג

רארררראררר