רגע אחרי החגים והחזרה לשגרה, בר רפאלי הותירה אמש את שתי בנותיה ובעלה בבית ויצאה לבלות קצת עם אמא שלה ציפי והחברות הטובות. כמובן שמאורע כזה, בו היא הולכת לישון מאוחר ומוותרת על שנת היופי שלה קורה רק אם יש סיבה ממש ממש טובה.

אופירה אסייג, שטלטלה בערב יום כיפור את הביצה כשהודיעה באינסטגרם כי היא ובעלה גילי מנקין מתגרשים אחרי 12 שנות נישואים ושלושה ילדים משותפים, חגגה אתמול יום הולדת 45 בסטטוס החדש שלה כפרודה טרייה.


בין הבודדות שיוציאו את ברבור מהבית בשעת לילה מאוחרת. בר רפאלי ואופירה אסייג (צילום: אבלשום ששוני)בין הבודדות שיוציאו את ברבור מהבית בשעת לילה מאוחרת. בר רפאלי ואופירה אסייג (צילום: אבלשום ששוני)


כל החברות הטובות של המנחה אירגנו לאסייג מסיבת הפתעה במסעדת קיוטו בהרצליה כך שכשהגיעה לארוחת ערב במקום, גילתה להפתעתה את כל חברותיה סביב שולחן עצום לרגל חגיגות יום הולדתה. בין כל הנשים היה כמובן גבר אחד ויחיד שהצטרף מאוחר יותר להילולת הנשית, הקולגה והגבר היציב ביותר בחייה אחרי אייל גולן, אייל ברקוביץ. גולן לעומתו נעדר כי בילה באותה עת במשחק כדורגל ברצלונה נגד טוטנהם שנערך בלונדון.

רפאלי יפה כתמיד, התייצבה עם טי שירט לבנה, חגורה חומה וג'ינס, לוק אותו היא מרבה למחזר לאחרונה. עוד התייצבו דנה אשכנזי שנמנעת מאירועים מתוקשרים והסתתרה מעדשות הפפראצי, הבסטיות ציפי לוין ולאה שנירר, פולה בליק דיין, מיכל הקטנה, דנה דנטס, שיר זוארץ, מיכל הקטנה ואחרים. על הצד האמונותי של הערב הופקד אומן החושים שימי אטיאס.


תמונות מהגן של הבנות? ציפי וברתמונות מהגן של הבנות? ציפי ובר

שומרת לכוכבות על עור הפנים. פולה בליקשומרת לכוכבות על עור הפנים. פולה בליק

אמא ל-4, קולטים? מיכל הקטנהאמא ל-4, קולטים? מיכל הקטנה

פאן לה. לאה שניררפאן לה. לאה שנירר

מאושרתמאושרת

אורית בן אדרתאורית בן אדרת

דנה אשכנזידנה אשכנזי