האם דקות התהילה של יוצאת "האח הגדול" מגי טביבי עברו והיא צמאה לפרסום והכרה? כי נראה שמאז שהיא ובן הזוג שלה מהתוכנית ישראל אוגלבו החליטו להפריד כוחות היא כבר לא מופיעה בכל רשימות המוזמנים של אירועי השקה. אמש, נערך אירוע יוקרתי להצגת קולקציית השעונים החדשה של אומגה במלון the jaffa שביפו ולמרות שאף אחד לא הזמין את טביבי, היא החליטה להתייצב בכל זאת ולפזר חיוכים אל מול עדשת המצלמה. מישהו אמר נחושה להישאר בתודעה?


"הגעתי, אפשר להתחיל". מגי טביבי (צילום: לנס הפקות)"הגעתי, אפשר להתחיל". מגי טביבי (צילום: לנס הפקות)

טביבי, אמנם לא קיבלה הזמנה אך הגיעה בתור הפלוס אחד של המגיש והחזאי אלעד זוהר שכן היה בין המוזמנים והשניים העבירו יחד את הערב ואף תיעדו את הבילוי בכמה צילומים לרשתות החברתיות. עוד הגיעו לחגוג את הקולקצייה החדשה ואת המעבר לשעון חורף צביקה הדר, מורן אטיאס שנמצאת בארץ לצורך קידום הסדרה החדשה שהיא כותרת על פרשיית הרצח של תאיר ראדה ז"ל, רון חולדאי, מאור ומירן בזוגלו, רון שחר, סנדרה רינגלר ושגב משה, איציק זוהר עם זוגתו ואחרים.

גם השחקן ההוליוודי כריס נורת' המוכר לנו כמיסטר ביג מ"סקס בעיר הגדולה" הבטיח כי יקפוץ לאירוע שנערך במלון בו הוא שוהה, אלא שברגע האחרון הבריז כי נאלץ להשכים קום לפנות בוקר לטובת צילומי העונה החדשה של הסדרה "איש חשוב מאד" בה הוא משתתף כשחקן אורח, בכיכובו של יהודה לוי.

טרם התקבלה תגובה של טביבי.


טביבי עם אלעד זוהר (צילום: אינסטגרם)טביבי עם אלעד זוהר (צילום: אינסטגרם)

רון שחר, שגב משה וסנדרה רינגלר (צילומים: לנס הפקות)רון שחר, שגב משה וסנדרה רינגלר (צילומים: לנס הפקות)

חיכתה למיסטר ביג. מורן אטיאסחיכתה למיסטר ביג. מורן אטיאס

הולך ונעלם. צביקה הדרהולך ונעלם. צביקה הדר

מאור ומירן בוזגלומאור ומירן בוזגלו