שלא כמו סלבריטאי ארצנו, חברי הכנסת המקומיים משאירים באפלה את חיי הזוגיות שלהם, כך שהופעות פומביות שלהם הופכות להיות דבר נדיר בנוף שלנו. אתמול בערב נערכה פרימיירה להצגה החדשה שביים יחזקאל לזרוב לתיאטרון גשר "לוליטה/ז'אן דארק או וידויו של זכר לבן אלמן והבתולה מאורליאן" והוא הגיע במיוחד מברודוו לכבוד הבכורה, שם קיבל את פניהם של אורחיו ביניהם גם ח"כ סתיו שפיר שהגיעה עם הדייט שלה.

חברת הכנסת האדמונית הגיעה בליווי בן זוגה בשנה האחרונה שאולי שטרית, שמחנו לגלות שהשניים שחשפו את הזוגיות שלהם באירוע תרבותי אחר בשנה שעבר עדיין מנהלים קשר זוגי תוך שהם שומרים אותו הרחק מאור הזרקורים.


למרות שניסה לברוח, עדיין נתפס בפריים. סתיו שפיר ושאולי שטרית (צילומים: אביב חופי)למרות שניסה לברוח, עדיין נתפס בפריים. סתיו שפיר ושאולי שטרית (צילומים: אביב חופי)

מאז אותו אירוע, השקת מופע היחיד של דב נבון השניים נמנעו מלהיראות יחד בציבור, עד אתמול-בערך. כשנתבקשה שפיר על ידי צלם הפפראצי לתצלום משותף ונדיר עם הבוייפרנד היא סירבה בנימוס, מיהרה להיכנס למקום בעודה משאירה את שאולי משתרך רחוק מאחוריה. למרות הכל, הצלחנו לתפוס פריים משותף. עוד התייצבו האליטה של הביצה ביניהם מיקי חיימוביץ, אהר'לה ברנע וזוגתו רחל, רונה לי שמעון, נטלי עטיה ובעלה משה שימל, פיראס נסאר ואחרים.


קלטנו אותךקלטנו אותך

כוכבי פאודה מתאחדים. רונה לי שמעון ופיראס נאסרכוכבי פאודה מתאחדים. רונה לי שמעון ופיראס נאסר

נטלי עטיה ובעלהנטלי עטיה ובעלה

יחזקאל לזרוב כל הדרך מניו יורקיחזקאל לזרוב כל הדרך מניו יורק

מיקי חיימוביץ'מיקי חיימוביץ'