שבועיים לפני העלייה למסך, הליהוקים לעונת ה- VIP של האח הגדול עדיין בעיצומם ול-TMI נודע כי לרשימת הידוענים ששמם עלה ככאלו שצפויים להיכנס לבים, בינהם כוכבת האיט גירלס החדשה עדן פינס מצטרפת כוכבת אותו הריאליטי מהעונה הראשונה אבישג נגר שנמצאת במו"מ עם ההפקה.

במידה והחוזה יבשיל לכדי חתימה, נגר תיכנס לבית הכי מפורסם במדינה ותלך בדרכה של הקולגה לאיט גירלז אדל בספלוב שנכנסה לבית בעונה הקודמת ונותרה עם טעם מר מהחוויה. רגע לפני שהיא ופינס אולי ייסגרו לחודשיים בבית הסגור, הן התייצבו אמש בחגיגות יום ההולדת של אשת יחסי הציבור ציפי רומנו שציינה עשור חדש לחייה ב"קמילו" בתל אביב.


בקרוב תעלה במדרגות הבית? אבישג נגר (צילומים: פזי אברמוביץ')בקרוב תעלה במדרגות הבית? אבישג נגר (צילומים: פזי אברמוביץ')

חזרו שזופים ויפים. עדן פינס ועמרי בן נתןחזרו שזופים ויפים. עדן פינס ועמרי בן נתן

פינס שחזרה מחופשה משותפת עם בן הזוג, גם הוא בוגר האח הגדול עמרי בן נתן ונגר פגשו במקום את רוסלנה רודינה שיצאה לברך את רומנו במזג האוויר החורפי, בעוד האקס אייל גולן נופש ברגעים אלה ממש בבודפשט עם דניאל גרינברג בחופשה זוגית ראשונה של השניים.

עוד התייצבו לברך טיטי איינאו וקסניה טרנטול שפגשו במקום את האקס המשותף ישראל אור ולא החליפו אפילו לא שלום מנומס, זאת בנוסף לאקס המיתולוגי של טרנטול, עמרי בן נתן שנכח שם, קורין גדעון ובעלה, אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי אחרי שתרמה את שיערה לחולות סרטן, אן זיוי וירדן ויזל שחזרו מהצילומים ל"מירוץ למיליון" שירלי בוגנים, סנדרה רינגלר ושגב משה, שלי גפני ורן קאירי, ג'קי אזולאי, אירית רחמים, יוליה פלוטקין, מוטי רייף, נטלי דדון, אירה דולפין ואחרים.

מרשת נמסר בתגובה: "אנחנו מודעים לעניין הרב סביב האח הגדול כשיהיה מה לפרסם נעשה זאת בשמחה".


לא מורידה את החיוך מהפנים. רוסלנה רודינהלא מורידה את החיוך מהפנים. רוסלנה רודינה

מעיין אשכנזי, אן זיווי, ציפי רומנו, ירדן ויזל ואביחי אוחנהמעיין אשכנזי, אן זיווי, ציפי רומנו, ירדן ויזל ואביחי אוחנה

דפקו פוזה. טיטי איינאו, אירה דולפין, שני גולדשטיין, נטלי דדון וקסניה טרנטולדפקו פוזה. טיטי איינאו, אירה דולפין, שני גולדשטיין, נטלי דדון וקסניה טרנטול

משה עוז, ארבל קינן ואלכסה דולמשה עוז, ארבל קינן ואלכסה דול

מזל טוב! ציפי ורימה רומנומזל טוב! ציפי ורימה רומנו