50 ימים בדיוק עברו מאז שאסף גורן עזב את חייו האישיים ואת עולם הבידור ונכנס לראשונה לבית "האח הגדול VIP", והוא המתמודד אשר נבחר על ידי הצופים בבית להיות האחרון שיעזוב אותו! באירוע הגמר החגיגי, הדייר גבר על הפיינליסטים האחרים, עדי לאון שסיים במקום החמישי, נטלי דדון שהגיעה למקום הרביעי, בן זיני במקום השלישי ושי חי במקום השני וזכה בתואר המנצח של הריאליטי הממכר.

במהלך משדר הגמר שודרו מיטב הקטעים מהעונה האחרונה - שכללו צילומים מרתקים של כל המשתתפים בה כשאת השידור הגיש לבדו לראשונה גיא זוארץ שהחליף את עפר שכטר ואסי ישראלוף והצטרף העונה לצדה של לירון ויצמן, שילדה בת שניה, שבועיים לפני סוף התוכנית! גורן, שמתגורר בשנים האחרונות בלוס אנג'לס, זכה לכבות אחרון את אורות הבית, צבר אהדה רבה מהצופים, גבר על ארבעת הפיינליסטים והוכתר למנצח הגדול של העונה גרף פרס כספי על סך רבע מיליון ₪ .


אסף גורן (צילום: אביב חופי)אסף גורן (צילום: אביב חופי)

גורן השתתף בכמה תכניות ריאליטי מצליחות בעולם ב-MTV כדוגמאת "השפים הגרועים באמריקה", ו"חוקי המשיכה", יוצר מוסיקת היפ הופ תחת השם XTRDNRY  ומוכר כמי שעולה לבמה ומייצר פרובוקציות כשנוהג לרקוד ולהופיע עם טלית, ציצית ושופר. בנוסף, גורן זכה להשתתף כרקדן בקליפים של בריטני ספירס, וג'ייסון דארולו. החלום הגדול שלו כיום, להצליח עם המוזיקה שלו בחו"ל.


מקום שני. שי חי, צילום: אביב חופימקום שני. שי חי, צילום: אביב חופי


הגיע למקום השלישי. בן זיני, צילום: אביב חופי הגיע למקום השלישי. בן זיני, צילום: אביב חופי


הגיעה למקום הרביעי. נטלי דדון, צילום: אביב חופיהגיעה למקום הרביעי. נטלי דדון, צילום: אביב חופיהגיע למקום החמישי. עדי לאון, צילום: אביב חופיהגיע למקום החמישי. עדי לאון, צילום: אביב חופי