תהיתם מה קרה לאביבית בר זוהר שהצליחה להעביר סופ"ש שלם מבלי להעלות אפילו סטורי אחד לרשתות החברתיות? הדיווה ויוצאת האח הגדול, נעלמה בימים האחרונים מהרדאר, מה שהעלה תהיות וחשש לשלומה מצד עוקציה ומעריציה האדוקים. לאור שלל פניות שקיבלה בר זוהר בחשבון האינסטגרם שלה, בהם נשאלה מה הסיבה להעלמות החריגה שלה מרשת, היא החליטה לחשוף באומץ רב שהיא סובלת ממחלה לא קלה.


הייתם מאמינים שגם לה יש רגעים פחות זוהרים? אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)הייתם מאמינים שגם לה יש רגעים פחות זוהרים? אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)

בר זוהר העלתה בשעות הבוקר סטורי בשידור ישיר מהמיטה, כשהיא נטולת איפור, שם חשפה שהיא סובלת ממחלת ילדות שנקראת קדחת ים תיכונית "כמו שאתם רואים כבר כמה ימים אני לא מעלה סטורי ואתם כ"כ דואגים וזה מחמיא לי. לפעמים החיים של אביבית בר זוהר גם לא כאלה זוהרים. אני לא יודעת אם אתם יודעים אבל אני נולדתי עם מחלה שנקראת FMF בעברית זה קדחת ים תיכונית, זה אומר שהכבד שלי לא תקין, נולדתי עם לב מוגדל ואני שותה ארבע כדורים בכל יום מגיל 4 כשגילו לי את המחלה כדי למנוע את ההתקפים. ההתקפים מלווים בבטן קשה כמו אבן, רגליים נפוחות, קוצר נשימה, קשה לי לדבר. אז אני כרגע בבית כבר מיום חמישי ככה גמורה. אז לפעמים צריך להראות גם את הצדדים הפחות טובים שלי. הפנים שלי נפוחות ממשככי כאבים ואני בלי איפור ואני מרוסקת במיטה והאחיות שלי מטפלות בי ואין על המשפחה שלי שכל הזמן מטלפת בי." אמרה בר זוהר, החלה לדמוע והמשיכה "אני מצטערת שאני כרגע לא עושה לכם סטורי, ולא דואגת לכם, פשוט כואב לי כרגע לדבר הרבה. שלחתם לי מאות של הודעות 'אביבית מה קרה, הכל בסדר?' אז לא, אבל יהיה בסדר. כי לכל דבר יש סיבה וזהו. זאת מחלה שלכל החיים ויהיה בסדר כי אנחנו אנשים אופטימיים, שמחים ומחייכים וזה מה שהכי חשוב. אני אחזור בגדול. אוהבת אתכם". שתהיה החלמה מהירה