חשבתם שהקיץ הקרוב יהיה נטול כוכבים מפורסמים מהעולם? יש לנו חדשות בשבילכם. לא רק מדונה, ז'אן פול גוטייה יגיעו לארץ בקרוב לטובת האירוויזיון אם כי בשקט בשקט, הרחק מאור הזרקורים הגיעו אתמול לארץ שני כוכבים מהסדרה המצליחה "משחקי הכס".

סביר להניח שעוד לא התאוששתם מהפרק השלישי של העונה החדשה, אך בזמן שהייתם עסוקים בשאלה למה הפרק היה כל כך חשוך, כריסטיאן ניירן המגלם את דמותו האהובה של הודור נחת בשדה התעופה בן גוריון והיישר משם, רגע לפני שיחל מירוץ הנשים בעיר, הוא מיהר למלון הרודס תל אביב מרשת פתאל שם הוא ישהה בימים הקרובים.


היוש. כריסטיאן ניירן (צילומים: אמיר מאירי)היוש. כריסטיאן ניירן (צילומים: אמיר מאירי)

אפילו סוחב בעצמו את המזוודהאפילו סוחב בעצמו את המזוודה

נייר לא הגיע לבדו כי מספר שעות לאחר מכן, נחת גם השרירן תור ביורנסון המגלם את דמותו של "ההר", הרוצח שמחביא את פניו מאחורי מסיכה בתוכנית, שהגיע עם בת הזוג המיניטורית שלו, איתה ילון בסוויטה הנשיאותית של המלון.

זהו לא הביקור הראשון של שני כוכבי הסדרה המצליחה בארץ, לפני שנה הגיע ביורנסון יחד עם האנה וודינגהאם המגלמת את ספטה לטובת צילומי פרסומת וגם נייר הגיע לארץ הקודש באוגוסט האחרון, גם הוא לצילומי פרסומת. אז ניחשתם נכון, גם כעת הביקור של שני כוכבי משחקי הכס אינו מבוסס על פלז'ר או אהבת המולדת אלא לטובת ביזנס, והשניים ישתתפו בקמפיין חדש תוצרת כחול לבן.


מעריצים אותךמעריצים אותך
אבל מה עם איזה חיוך?אבל מה עם איזה חיוך?
הספיק להצטלם כבר במטוס. תור ביורנסון עם רום אמיר הדיילת (צילום: מתוך האינסטגרם של רום)הספיק להצטלם כבר במטוס. תור ביורנסון עם רום אמיר הדיילת (צילום: מתוך האינסטגרם של רום)